חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יורוקום נציגת Nokia בישראל תעניק גם השנה חסותה לתוכנית הריאליטי "האח הגדול"

יורוקום נציגת Nokia בישראל תעניק גם בעונה החדשה שהחלה השבוע חסות בתוכנית "האח הגדול". הפעילות מהווה חלק מהשקת חנות האפליקציות של Nokia בישראל - OviStore.co.il

 

במסגרת הפעילות פיתחה יורוקום נציגת Nokia בישראל אפליקציה בעזרתה יוכלו משתמשי  Nokia לצפות במשך כל ימי התכנית (100 ימים) בסיכום יומי על המתרחש בבית הכי מדובר במדינה וניתן כמובן לצפות בכל הדיווחים של כל הימים שעברו החל מהכניסה לבית.

האפליקציה מתאימה לכל מכשירי Nokia דור 3 הקיימים בשוק, (מערכת הפעלה סימביאן כמו גם S40) משמע- הפעילות פונה ומתאימה לכ 4.5-4 מיליון לקוחות בישראל.

היקף הפעילות נאמד בכ- 1,500,000 ₪ ומנוהל עבור יורוקום Nokia על ידי חברת התוכן השיווקי קונטנט-מדיה.

 

מדובר בפרוייקט ייחודי וחדשני, במסגרתו מערכת התכנית תערוך את הסיכום החדשותי היומי אותו ניתן יהיה לראות גם באתר Mako והוא יכלול את ההתרחשויות הכי חמות ומעניינות  שהתרחשו בכל יום בבית, גם בימים בהם אין שידור ישיר  ! האפליקציה הנה כאמור חינם כשהגלישה המומלצת הנה באמצעות ה Wifi , גלישה דרך הרשת תחויב לפי החבילה של גלישה "חיצונית לפורטל" שיש לכל לקוח.

 

האפליקציה תהיה זמינה בחינם להורדה באתר  OviStore.co.il . המשתמש  יצטרך להוריד את האפליקציה פעם אחת בלבד, ויוכל להנות מידי יום מפרק וידאו מקוצר באורך 10 דקות ובו תמצית האירועים החשובים שהתרחשו בבית.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד