חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עיתון Haaretz -International Herald Tribune יחל בהפצת השבועון ה"Forward" בישראל

המהדורה האנגלית של עיתון הארץ, "Haaretz- International Herald Tribune", תחל להפיץ את העיתון השבועי האמריקאי "Forward"  כחלק מגיליונות ימי ראשון.  השבועון Forward, העיתון העצמאי המוביל של הקהילה היהודית בארצות הברית, יופיע במהדורה בת ארבעה עמודים, בתוך המהדורה האנגלית של הארץ, שתכיל את מיטב חדשות השבוע של השבועון האמריקאי וכן כתבות תרבות, אמנות וטורי דעה.

 

      "בניגוד לרוב העיתונים בעולם, אשר מצמצמים במספר העמודים ומעלים מחירים, עיתון HAARETZ-IHT מוסיף עמודים תוך שמירה על מחיר העיתון למנויים ובדוכני העיתונים", אומרת אביבה ברונשטיין, מנכ"לית עיתון  HAARETZ -IHT.  המהדורה האנגלית של עיתון "הארץ" מופץ בישראל יחד עם עיתון ה- International Herald Tribune- שותפות אשר נולדה לפני 12 שנים, ויצרה מהדורה לוקאלית- גלובלית.

 

      המהדורה המקומית הראשונה של Forward בישראל תופץ בארץ ב-24 בינואר, 2010. זוהי הפעם הראשונה שעיתון יהודי ניו - יורקי ותיק, שקיים מזה 113 שנים, יציג תכנים נרחבים בשפה האנגלית בישראל. ה-Forward נוסד בשנת 1897 כעיתון יומי בשפת היידיש. היום העיתון מופץ מדי שבוע בשפה זו. בשנת 1990 ה- Forward החל להפיץ מידי שבוע גם  את המהדורה באנגלית. מהדורת ה-Forward ביידיש הוא העיתון היחידי ביידיש שמופץ היום בישראל.

 

      "אנו יודעים שקוראינו צמאים לכתבות עומק על התרבות היהודית והעולם היהודי ובכך ה- Forward מצטיין", אומרת שרלוט הליי, עורכת המהדורה האנגלית של עיתון "הארץ". "לקרוא על סאגת מיידוף כפי שהתרחשה בניו יורק, או פרשנויות על המהלכים האחרונים של ממשל אובמה כפי שמובאים על ידי טובי הכתבים היהודים בארצות הברית, יהוו יתרון עצום עבור קוראינו.  אנו בטוחים שעם פרסום הסיפורים האלה,  מהדורת יום ראשון של המהדורה האנגלית של "הארץ" תהפוך למהדורה הבולטת של השבוע." 

 

       אביבה ברונשטיין הוסיפה, "מהלך זה יהפוך את החבילה שאנו מציעים לבעלת ערך ייחודי הכוללת את ה-The International Herald Tribune, יחד עם המהדורה באנגלית של העיתון האיכותי בישראל, ועכשיו גם בשילוב תכני ה-Forward, העיתון היהודי האמריקאי המוערך ביותר."

 

      המהדורה השבועית של ה- Forward, שתופץ לקוראי הארץ תפתח עבורם חלון רחב אל העולם היהודי, ובעיקר אל מערכת היחסים החיונית בין אמריקה לישראל, אמרה ג'יין אייזנר, עורכת עיתון ה- Forward". "אין גוף שמשתווה ל-Forward בניתוח מערכת היחסים בין שתי המדינות, תוך הבאת הסיפורים העכשוויים של  הקהילה היהודית בארצות הברית. אנו נרגשים מההזדמנות להגיע לקהל הקוראים בישראל באמצעות עיתון "הארץ", עיתון שמצטיין בסטנדרטים העיתונאיים אותם אנו חולקים ומעריכים."  

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד