חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מוכרים רומנטיקה לצרפתים : פורמט "אהבה ראשונה" נמכר ל- AB GROUPE

סלקום וקבוצת דורי מדיה, חברת המדיה הבינלאומית הפעילה בתחום הטלוויזיה והניו מדיה, המתמחה בהפקה, הפצה ושיווק תכנים ופורמטים  בטלוויזיה הודיעו היום על מכירת העונה הראשונה של הפורמט "אהבה ראשונה" ל-AB GROUPE בצרפת ולערוץ הטלוויזיה TET TV באוקראינה

נדב פלטי, נשיא ומנכ"ל דורי מדיה גרופ אמר היום: "אנו שמחים להכריז על העסקה עם AB GROUPE ו- TET TVהמאפשרת לנו להרחיב את הנוכחות שלנו בשוק הצרפתי והאוקראיני. "אהבה ראשונה" הינה פרויקט מדהים עם רעיון חזק מאוד מאחוריו. אנו בטוחים שקהל הצעירים בצרפת ובאוקראינה יתאהב ב-"אהבה ראשונה", כפי שהייתה פופולארית בקרב בני הנוער בישראל".

פרויקט "אהבה ראשונה" השפיע רבות על הצופים הצעירים אשר גילו מעורבות גדולה בעת הצפייה בסרטים, הם הגיבו לסרטים, הזדהו איתם, העבירו אותם הלאה לחברים שלהם ומצאו עניין רב מאוד בפרויקט כולו.

יוני סבג, סמנכ"ל שיווק סלקום: "אהבה ראשונה הינו פרויקט התוכן השני מבית סלקום שזוכה להתעניינות עולמית כה רחבה. העונה השנייה של אהבה ראשונה שודרה בקיץ האחרון בישראל זכתה להצלחה מסחררת עם למעלה מ-8.5 מיליון צפיות וזמני שהייה ארוכים בכל פרמטר מול המסך- זו עדות לתוכן שרלוונטי לגולשים ולקהל ואני שמח כי  "אהבה ראשונה" מצטרפת להצלחת "מגודלים" ברחבי העולם".

AB GROUPE הצרפתית הינה הבעלים של 18 ערוצים דיגיטליים בשוק הטלוויזיה בתשלום בצרפת ושל 2 ערוצים ארציים בבלגיה. TET TV הינו ערוץ ארצי אוקראיני הממוקם בין 10 הערוצים הפופולאריים במדינה עם קהל של מעל 37 מיליון אנשים, כ-92% מהאוכלוסייה האוקראינית.

 

"אהבה ראשונה", הינו פרויקט דוקומנטארי אינטראקטיבי המכיל  300 סרטונים אמיתיים של צעירים בני 16-20, שנחשפים מול המצלמה ומספרים את סיפורי האהבה הגדולים של חייהם. הפורמט, אשר הופק על ידי קבוצת דורי מדיה, סלקום מדיה וחברת לוגיה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד