חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

CNN משיקה יוזמה לחיבור גלובלי בין ארגוני סביבה

CNN משיקה יוזמה לחיבור גלובלי בין ארגוני סביבה

השבוע הושקה "קריאה לכדור הארץ" (Call To Earth), יוזמה בינלאומית של רשת החדשות האמריקנית לגיוס קהילות בכל העולם במטרה להשפיע על שימור עתיד כוכב הלכת שלנו.

 

לצד הסיקור הרחב של CNN בנושא שינויי אקלים והסביבה, תתפרש היוזמה ברחבי פלטפורמות הטלוויזיה, הדיגיטל והרשתות החברתיות, תוך התמקדות בתרומות החיוביות שמטרתן ליצור עתיד בר-קיימא. במסגרת זו CNN  תנצל את טביעת היד העולמית והחשיפה הייחודית של הרשת,  על מנת לספר סיפורים מעוררי השראה על אנשים, פרויקטים ומקמות בהם יוצרים תפנית ושינוי בסוגיות חיוניות, החל בשינויי אקלים וכלה בכריתת יערות.

 

היוזמה Call to Earth מכוונת להשפיע, לעורר מודעות ולגייס קהילות, בדומה לדרך בה התנהל פרוייקט החירות של הרשת -  Freedom Project אשר התמקד בסוגייה של עבדות מודרנית, במשך שמונה השנים האחרונות.  Call to Earth אינה יוזמה עיתונאית בלבד; זוהי יוזמה שמממשת את התחייבותה של CNN לעזור לשמר את כדור הארץ, לעבוד עם קהילות בינלאומיות, עסקים, עמותות וארגונים חינוכיים, במטרה לתת השראה ליצירת שינוי חיובי. "קריאה לכדור הארץ"  (( Call to Earth  הושקה בשותפות עם חברת רולקס, כמחווה של מחויבות משותפת לעתיד בר קיימא. CNN ו – ROLEX, כל אחת בנפרד, דוגלות שנים רבות בעידוד מטרות לטובת שימור הסביבה.

 

הסרט התיעודי הראשון בסדרה הנו  Ted Turner: Captain Planet  (טד טרנר- קפטן כדור הארץ) – שישודר ברשת CNN  הבינלאומית, בהנחייתו של דר' סאנג'יי גופטא Dr. Sanjay Gupta, שחוקר את תרומתו האדירה של טד טרנר, לתנועה המודרנית לשימור הסביבה.  התיעוד מאפשר מבט נדיר אל ראיון עם טד טרנר עצמו, וראיונות עם אנשים שהכירו את עבודתו של טד בנושא הסביבה המביעים את דעתם, כולל  אל גור, ג'יין פונדה וביל גייטס. 

 

במסגרת Call to Earth  הוקם אתר ייעודי מעוצב בכתובת www.cnn.com/calltoearth בו יוצגו מאמרים, סרטי וידאו מוזמנים, ותוכן אינטראקטיבי, לצד סיפורים חוצי פלטפורמות מתואמים לתוכן הטלוויזיה של CNN. אתר זה ירכז  את  הקמפיינים במדיה החברתית, כאשר CNN תשתמש בפלטפורמות הדיגיטליות שבבעלותה בכדי לעורר מודעות ולגייס קהלים באמצעות יוזמות מגוונות, ותחשוף את המעשים שנעשים על ידי יחידים במאמץ לעזור לשמר את כדור הארץ. 

 

בנוסף, Call to Earth  על כל רבדיה, תופיע בכל האירועים המרכזיים של CNN ותהווה גורם משמעותי במשימתה החברתית של התאגיד CNN, ושל גיוס העובדים שלה למחויבות שימור הסביבה.

 

אלנה לי  Ellana Lee, סגנית נשיא בכירה ברשת CNN, הכריזה ש"משבר האקלים והקיימות הם כנראה הסיפורים המאפיינים המייחדים את הדור הזה. ביחוד הצעירים יותר, מתייחסים לנושאים אלה בלהט, וכרשת פעלנו ללא לאות כדי להעלות אותם לקדמת הבמה, מגרינלנד עד אוסטרליה, דרך רוסיה, ארצות הברית ואנטארקטיקה. Call to Earth   מאותת על מדרג חדש וייחודי בכיסוי שלנו ובפלטפורמות משולבות, ביוזמות לטווח ארוך בהן נרכז את כל המאמצים שלנו על מנת להשפיע באמת, באמצעות גיוס קהילות ויצירת קשרים חדשים במטרה להעצים את אלה הנלחמים לשמר את כדו"א שלנו".

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד