חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

NBC UNIVERSAL רכשה את חברת SPARROWHAWK MEDIA בעלת ערוץ הולמרק

NBC UNIVERSAL חתמה היום על הסכם לרכישת SPARROWHAWK ואת הערוצים שלה כולל את ערוצי הולמרק הבינלאומיים.

 

ההכרזה נערכה היום ע"י ג'ף צוקר נשיא ומנכ"ל NBC UNIVERSAL, פיטר סמיט נשיא NBC Universal International , דיוויד אלסטיין יו"ר SPARROWHAWK MEDIA. תנאי העסקה לא נחשפו.

 

לפי תנאי ההסכם, NBC Universal ירכשו את 18 הפידים של ערוץ הולמרק אינטרנשיונל, המשודר ב- 152 מדינות ומגיע ליותר מ 60 מיליון בתי אב באנגליה, אירופה, המזה"ת, אפריקה, אוסטרליה אמריקה הלטינית ואסיה.

 

כפי שציין צוקר באפריל, הרכישה של NBC Universal מייצגת צעד משמעותי קדימה במחויבות האסטרטגית להכפיל את מספר הערוצים תוך 2-3 שנים. ערוצי SPARROWHAWK הממותגים יתווספו לרשימת המכובדת של ערוצי NBCU הכוללים את הערוצים Sci-Fi, 13th Street, Studio Universal,  וערוצים נוספים הנושאים את השם Universal.

 

בעלי חברת SPARROWHAWK ימכרו לNBC את כל אחזקותיהם כולל את ערוץ הולמרק הבינלאומי (לא כולל ארה"ב), ערוץ הסרטים MOVIES24, ערוץ DIVA TV ואת ערוץ הילדים  KIDS CO אשר הוקם השנה בשיתוף פעולה עם חברת NELVANA ויושק החל מספטמבר הקרוב בכ- 40 מדינות במרכז ומזרח אירופה, אמריקה הלטינית ואסיה.

 

ערוץ הולמרק מיוצג בישראל על ידי חברת EllaComm בבעלות עמי אלה, ומשודר החל משנת 1999 בחבילת הבסיס של HOT וyes . גורמים בתעשייה מעריכים כי הרכישה תתרום ותוסיף לערוץ ולמותגים אשר יתווספו בהיצע לשוק הישראלי.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד