חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אדלר-חומסקי, לוגיה וארומה - יתמודדו במכרז הרדיו האזורי

משרד הפרסום אדלר-חומסקי, קבוצת התקשורת לוגיה ורשת בתי הקפה ארומה חברו יחד לקבוצה שמביעה נכונות לבחון התמודדות במכרזי תחנות הרדיו האזורי באזור ירושלים או באזור השרון. הקבוצה כבר בחרה במשה שלונסקי כיו"ר וכמי שיוביל את הפעילות ואת ההיערכות למכרז. בקבוצה נכללים גם המפיק והסוכן יואב גרוס ושותפו בני מנשה. כמו כן, הקבוצה נמצאת בימים אלה במגעים להכנסת שותף רביעי גדול לקבוצה.

 

אחת הקבוצות שכבר התגבשה ומתכוונת להתחרות על מכרזי התחנות האזוריות בשרון ובירושלים היא קבוצה של איש העסקים ליאון צימן, מבעלי אולפני מימד וערוץ המוסיקה 24. הקבוצה כוללת גם את קבוצת צנה של זאב מוזס ואייל קן שרכשה, רק לפני כחודשיים, 25% נוספים מאולפני מימד והגיעה לאחזקה של כ-75% ממניות החברה. בקבוצה זו כבר מינו את אורי שנער כיו"ר ואת שלום קיטל כמנכ"ל הקבוצה.

 

מאז פירסמה הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו את לוח הזמנים למכרזי שש תחנות הרדיו האזורי הראשונות, לפני כחודש, החלו להתגבש הקבוצות החדשות שיתחרו במכרזים, לצד בניית הכוח והיערכות המחודשת של התחנות הקיימות. עד סוף אפריל 2008 ימשיכו תחנות הרדיו הנוכחיות באזורי זיכיון גל א' (איזור הכרמל והמפרץ, איזור השרון, איזור גוש דן, איזור ירושלים, איזור הנגב ואיזור אילת) לשדר כרגיל, ומייד בראשית מאי 2008 יתחילו לשדר הזוכים החדשים במכרז. 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד