חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

השיווק עם גידאמק עובד - עשרות כוכבי אקטואליה הצטרפו לרדיו 99

רדיו 99 הכריז היום על השקה של רצועות בוקר חדשות ועל הצטרפותם של אנשי החדשות והאקטואליה אראל סג"ל, לינוי בר גפן, גל גבאי, גיא מרוז, אורלי וילנאי פדרבוש והפרשן אמנון אברמוביץ לרצועות אלה. מרדיו 99 נמסר כי רצועת הבוקר תורכב משתי תכניות מרכזיות: "תכנית אקטואליה אשר תסקר את הנושאים על סדר היום הציבורי מזווית רעננה, ספקנית ומעוררת מחשבה. הרצועה הראשונה תעלה לאוויר כבר בתחילת השבוע הבא ואילו גיא מרוז ואורלי וילנאי פדרבוש יצטרפו לשידורי התחנה בעוד כחודש." 

שתי הרצועות החדשות מצטרפות לשורת התוכניות המרכיבות את לוח השידורים החדש של רדיו 99, ובהן: "ספורט 99" – תכנית הספורט המדוברת בהגשת אופירה אסייג, אייל ברקוביץ', חיים רביבו ויוסי אבוקסיס, "עסקים באוויר" תוכנית כלכלית-צרכנית בהגשת חגי גולן עורך העיתון הכלכלי "גלובס", "ערב טוב" עם גיא פינס ונורית ברירו, טרמפ" עם דורי בן זאב, מבזקי חדשות בכל שעה עגולה בהפקת חדשות ערוץ 2  וגם "המסך הלבן" בהגשת "הפיג'מות" שפונים באופן חדש ומרתק לילדים.

 

את רצועת האקטואליה בבוקר יערכו אושר אסולין (לשעבר חדשות ערוץ 10) ומתן ליבייה (גלי צה"ל). לרשות מערכת התוכנית עומדים תכני חדשותיים שהם פרי שיתופי הפעולה של רדיו 99 עם מערכות החדשות וספקי התוכן הגדולים: חדשות  ערוץ 2, ספורט ONE, היומן הכלכלי גלובס ומערכת ערב טוב עם גיא פינס.

 

רם לנדס אמר היום כי "להגשת הבוקר של רדיו 99 נבחרו מגישי אקטואליה אשר מחזקים את האפיון החדש של הרדיו: אמצעי תקשורת מוביל שאינו חושש לאתגר ולצאת נגד התפיסות המשעממות שרווחות בתקשורת. רדיו שאינו מתנשא, שמחויב לשרת את המאזינים שלו שימצאו בו בית חם, מעניין ומגוון".

 

אראל סג"ל הוסיף: "במטרה להביא לקהל מאזיננו ערך מוסף לחדשות, אנו  נוטלים על עצמנו את האחריות לבקר, לבאר, לתחקר, ולשדר את הדברים לעומקם, לאשורם, ללא מורא וללא משוא פנים".

 

מנכ"ל רדיו 99 דרור לוסטגרטן אמר כי "בתקופה הקרובה יכריז רדיו 99 על רצועות שידור חדשות נוספות שיחזקו את האפיון שלו וישלימו את מגוון התכנים הקיים". 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד