חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ביהמ"ש החליט - ערוץ טבע הדברים ימשיך לשדר

בית המשפט המחוזי בירושלים, בראשות השופטת מרים מזרח, החליט הבוקר לאחד את הדיון בבקשה שלא להתחיל בהליכים להורדת הערוץ מהוט עם הליכי הערעור בדבר חוקיות החלטתו של שר בתקשורת בעניין הסכום אותו אמור הערוץ לשלם להוט בגין השידורים.

 

במהלך הדיון שהתקיים הבהיר נציג הערוץ, עו"ד אמיר ויתקון, שלמעשה עצם שידור הערוץ בחברת הוט אינו פוגע בה, אלא משרת אותה, שכן הוט גובה כשני מיליארד ש"ח בשנה מהציבור, ובתמורה היא חייבת לשדר תכני איכות, בעוד שלערוצים דומים מחו"ל משלמת הוט מיליוני דולרים בשנה עבור זכויות השידור, היא מקבלת ערוץ ישראלי איכותי שכולו הפקות מקור ישראליות לשידור ללא כל עלויות וללא תשלום. עוד הוסיף ויתקון כי הוט גם עושה שימוש בערוץ בזמן מכירת חבילת הבסיס שלה בכך שהיא מציינת שערוץ טבע הדברים בלעדי להוט.

 

ב20.11.2007 תקיים ועדת הכלכלה של הכנסת בראשות ח"כ גלעד ארדן, דיון בשאלת ערוץ טבע הדברים, והדרישה כי ישלם מיליוני שקלים לחברת הוט בעבור שידורו, זאת לאור בקשתו של ח"כ יוסף שגל (ישראל ביתנו) לקיים דיון מהיר בנושא. בשבוע שעבר פנו עשרות חברי כנסת במכתב לשר התקשורת, ומאוחר יותר למנכ"ל הוט בבקשה שימנעו את סגירת הערוץ.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד