חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קדחת הפייסבוק: 13,000 כניסות בשבוע האחרון לאתר באמצעות הסלולאר

אחרי שהגיע לכנסת, נאסר לשימוש על ידי חיילים בריטיים, הוגדר כמגיפה והוצע כפלטפורמת הפרסום הבאה, מסתמנת תופעה חדשה בקרב 200,000 הרשומים מישראל בפייסבוק - האתר ממשיך עם הגולשים בו לסלולארי. כשמגיעה התרעה על בקשות חברות, מסרים, או דברים שקורים בקבוצות להם רשומים, הישראלים רוצים לקבל הכל ובזמן אמת. 

 

מנוע החיפוש הסלולארי 1212 מדווח על גידול של עשרות אחוזים בכל יום במספר חיפושי המילה פייסבוק באמצעות הטלפון הסלולארי, הגידול הנרשם הגיע לשיאו ביום א' האחרון (18-1-07) בו נרשמו 2,400 כניסות לאתר פייסבוק דרך מנוע החיפוש 1212.

 

"הבשורה הגדולה שהביא האינטרנט הסלולארי היא נגישות – לא רק בכל מקום אלא בכל זמן, והשילוב עם רשתות חברתיות דוגמת הפייסבוק מוכיחים כי הישראלים אכן adaptor early, בשבועות האחרונים כבר לא מסתפקים הגולשים של פייסבוק לביקורים תלויי מחשב בחשבונותיהם אלא גם בשימוש בהגעה לפייסבוק דרך מנוע החיפוש הסלולארי 1212" אומר אריאל קדם מנהל השיווק של מנוע החיפוש הסלולארי 1212.

 

עוד אומר קדם כי "בקרוב תושק גרסה משודרגת של מנוע החיפוש הסלולארי תוך שימת  דגש על שיפור ממשק המשתמש, פרסונליזציה מלאה ועוד, כתוצאה מניתוח צרכים מעמיק ומעקב אחר המוצר בשנה החולפת."

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד