חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סוני אריקסון משיקה לייבל חדש עם כנסיית השכל LIVE בהשקה ושיווק בלעדיים

כחלק מהמהלכים השיווקים לרגל השקת ה- W910i, מכשיר הדגל מסדרת ה-Walkman הסלולארי, סוני אריקסון בישראל חוברת ללהקת כנסיית השכל, בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בארץ, השקת תקליט חדש ומקורי בסלולאר בלבד. כל הרוכש את ה-W910i זוכה בדיסק החדש של כנסיית השכל LIVE, על גבי כרטיס הזיכרון המובנה.

הדיסק "כנסיית השכל LIVE", מכיל 11 מהלהיטים הגדולים של כנסיית השכל בביצוע חדש ומקורי, מהופעה חיה, בליווי  40 נגנים שליוו את הלהקה בהופעות הקיץ האחרונות. בנוסף, מכיל כרטיס הזיכרון שני קליפים שצולמו במסגרת ההופעות, ערכת נושא ותמונות מתוך ההופעות החיות שנערכו לאחרונה ברעננה ובקיסריה. מהחברה נמסר הבוקר כי המהלך הנו חלק מהאסטרטגיה השיווקית של סוני אריקסון העולמית, העניק במה סלולארית למוזיקה מקורית, בהשקת דיסק מקורי, שישווק לראשונה בסלולאר. עוד נמסר כי במהלך זה, מצטרפת להקת כנסיית השכל לשורה ארוכה של להקות וזמרים מובילים ברחבי העולם כגון רובי וויליאמס, גרוב ארמדה, השוגר בייבס, כריסטינה אגיליירה ועוד, שהשיקו מוזיקה מקורית יחד עם מכשירי סוני אריקסון לאחרונה.  

מיקי ברקן, מנכ"ל ברס- אלקטרה תקשורת סלולארית בע"מ מוסר: "בסקר שנערך על- ידי TNS טלסקר נמצא כי 64% מכלל הצעירים בארץ עד גיל 30, מאזינים למוזיקה באמצעות הסלולארי שלהם. לכבוד השקת המכשיר המתקדם והאיכותי ביותר בעולם בקטגוריית המוזיקה, חיפשנו להקה איכותית שתוכל להוביל יחד איתנו את המהלך להעצמת הבמה הסלולארית למוזיקה מקורית. ההשקה הסלולארית של הדיסק החדש מעניקה משנה תוקף לתופעה זו והופכת את המוזיקה של הלהקה לזמינה הרבה יותר. חיפשנו את הלהקה שתדבר הכי קרוב למותג סוני אריקסון המשדר תחכום, קידמה , שונות ופריצת דרך. אין ספק שכנסיית השכל עושה את כל זה ועוד יותר  ואנו גאים מאוד על השת"פ הייחודי איתם". בשל הצלחתנו בחדירה לשוק המקומי, ישראל קיבלה אישור מיוחד לפעול עם מוזיקה מקורית משלה ולא יחד עם המהלך העולמי, מהלך המביע אמון בהחלטות ובניהול המותג בישראל ".

 

השקת ה-W910i עם הדיסק כנסיית השכל LIVE, ילווה בקמפיין בהיקף של מיליון ש"ח. באמצעות משרד הפרסום זרמון- גולדמן.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד