חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רכבת ישראל קבעה את התנאים לחלוקה של חינמונים בתחנות

היום פרסמה רכבת ישראל את התנאים לחלוקה של חינמונים בתחנות, זאת לאחר שבשבוע שעבר הודיעה כי החליטה לאפשר חלוקה חופשית של חינמונים בתחנות בכפוף לתשלום דמי הרשאה ותנאים נוספים שיבטיחו מתן שירות נאות לנוסע.

 

התנאים קובעים בין היתר כי:

א. כל עיתון יידרש לחתום על חוזה שיסדיר את פעילות חלוקת החינמונים בתחנות המסדיר את מכלול הדגשים הקשורים בהפקת העיתון, מערכת היחסים עם הרכבת, המפרסמים, תנאים תפעוליים, תנאים תוכניים ועוד.

ב. העיתון יהיה אחראי על מכלול פעולות האספקה, ההפקה וההפצה של העיתון.

ג. יכולת מוכחת להדפסה בפועל של 150,000 עותקים ביום בממוצע והוא הופץ במשך שלושה חודשים לפחות במהלך השנה האחרונה. נדרש כי עורך העיתון שיופץ הינו בעל שלוש שנות ניסיון בעריכה בהיקף ארצי וכן שהעיתון מקיים מערכת של מכירת שטחי פרסום בעיתונות כתובה בתפוצה ארצית בהיקף חודשי ממוצע של 350,000 ₪ לא כולל מע"מ בשלושה מהחודשים במהלך השנה האחרונה.  

ד. דמי ההרשאה לעיתון יעמדו על 1,654,332 ₪ לשנה בתוספת מע"מ.

ה. חלוקת העיתונים באמצעות דיילים תתאפשר רק באמצעות דייל אחד בכל תחנות הרכבת למעט תחנות תל אביב, חיפה חוף הכרמל, בנימינה, באר שבע מרכז ורחובות בהן תתאפשר חלוקת עיתון באמצעות שני דיילים בכפוף לאישור הרכבת. הדיילים יחויבו להישמע להוראות מנהלי התחנות.

ו. העיתון יידרש להקפדה על שמירה על הניקיון בתחנות ויידרש להסדיר איסוף של העיתונים שיושלכו בתחנות לפחי מחזור וכן להסדיר את פינוי העיתונים באמצעות חברה למחזור נייר. 

ז. ההרשאה לחלוקת חינמונים תינתן לתקופת ניסיון שתסתיים ב- 31.10.2008. הרכבת שומרת לעצמה את הזכות שלא להאריך את ההתקשרות ואף לבטלה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד