חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יוסי מימון, סמנכ"ל בכיר בענני תקשורת – כבר לא

יוסי מימון, סמנכ"ל בכיר לענייני כספים ותפעול הודיע הבוקר לאודי מירון, מנכ"ל ענני תקשורת על רצונו לסיים את תפקידו.

מימון, 34, רו"ח ובעל תואר שני במשפטים, החל את דרכו בענני תקשורת לפני כשבע שנים

במהלכם היה אחראי על כמה מהתהליכים המשמעותיים ביותר שעברה החברה בשנים אלו ובהם הקמת מרבית ערוצי החברה ובהם ערוץ אגו, ערוץ ניקלודיאון ישראל, ערוץ הבריאות, ערוץ האוכל, ערוץ אגו טוטאל, את הערוץ המתהווה, ערוץ הטיולים ושני אתרי האינטרנט שהקימה החברה, פורטל הלייף סטייל "חיים טוב" ואתר MTV ישראל.

 

מימון גם ליווה את הקמת חברות הבת של ענני תקשורת ובהם חברת ההפקה "שמיים" (המפיקה בין השאר את "קרב סכינים", "מהדורה מוגבלת" ועוד), חברת האינטראקטיב "זואי אינטראקטיב" ועוד.

 

בשנה האחרונה ניהל מימון את אחד התהליכים המורכבים ביותר שעברה ענני תקשורת - תהליך הנפקת החברה בחודש יוני השנה בבורסה בתל אביב. מימון יסיים את תפקידו בעוד כשלושה חודשים ובימים הקרובים יחל תהליך איתור מועמדים לתפקיד. מימון נימק את הבקשה לסיים את התפקיד ברצון להתפתח באפיקים נוספים.

 

מימון: "ענני תקשורת הייתה לי לבית חם בשבע השנים האחרונות אך הגיע הזמן עבורי להמשיך הלאה. אני רוצה להודות לאודי מירון על הזכות להיות חלק ממשפחת ענני תקשורת".

 

מנכ"ל ענני תקשורת, אודי מירון ביקש להודות למימון ואמר כי "בשנים האחרונות עשתה ענני תקשורת דרך ארוכה בביסוסה כחברת תקשורת מובילה. ליוסי היה חלק מרכזי בתהליך. אני מודה לו על כך ומאחל לו הצלחה בדרך החדשה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד