חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אסם ועיריית שדרות באירוע השקה לפסטיבל "מרגישים בבית",

בסוף השבוע קיימו אסם ועיריית שדרות אירוע השקה שבו הכריזו על פסטיבל "מרגישים בבית", שייערך בחוה"מ סוכות בשדרות. במהלך האירוע אמר גזי קפלן, אוהד מושבע של הפועל: "החלטנו על ההשקעה בפסטיבל הרבה לפני שידענו שתהיה רגיעה, עוד במהלך הימים ש"צבע אדום" שלט. אתם יודעים שאצלי "צבע אדום" זה דבר מאוד חשוב בחיים...", אלי מויאל, אוהד בית"ר ידוע לא פחות, לא נשאר חייב וצעק מהקהל "אבל אל תשכח שהבמבה בצבע צהוב...."

 

 

פסטיבל "מרגישים בבית" הינו יוזמה של אסם, בהשקעה של כ- 6 מיליון ₪ , בשיתוף עיריית שדרות לרגל 60 שנה למדינה, כאות הוקרה ותמיכה בתושבי העיר. הפסטיבל יציע למבקרים שלושה מתחמי פעילות שבמרכזם מתחם אוכל -  בו יציגו כ- 30 בשלנים מנות מקוריות ומסורתיות שעברו מדור לדור.

 

בנוסף, יציגו בפסטיבל שתי קבוצות נשים המייצגות מגמה מתרחבת בדרום של בשלניות שהקימו קואופרטיב בישול ביתי והפכו את התמחותם בבישול לעסק משגשג. מתחם המוסיקה- מתחם ההופעות, שבו ייערכו מדי ערב הופעות של אמנים מובילים, ביניהם שרית חדד, קובי אפללו, כוכבי כוכב נולד 6 ואחרים ומתחם מפעל אסם – שפותח לראשונה את שעריו לקהל הרחב ולאירוח בקווי הייצור של ביסלי ושקדי מרק.

 

במפעל יערכו סיורים חווייתיים בליווי מדריך וסדנאות שונות לכל המשפחה.

עבור לתוכן העמוד