חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

JWT ומשפחת טמיר ציינו אמש את לכתו של דוד טמיר באירוע רב משתתפים

JWT ומשפחת טמיר ציינו אמש את לכתו של דוד טמיר באירוע רב משתתפים (הגדל)

משרד הפרסוםIsrael  JWT ומשפחת טמיר חגגו אמש בנמל ת"א 'רידינג 3' את חייו של הפרסומאי דוד טמיר. באירוע המרגש, בו נכחו 500 מבכירי הקהילה העסקית, הוצג פועלו של דוד שהוביל את ענף הפרסום בישראל במשך שנים ארוכות והביא לתודעה הציבורית קמפיינים בלתי נשכחים (הקרב על המילקי, תביא הביתה זיפ, עוגת עלית את אפית, אגוזי של עלית אגדה ועוד ועוד).

"כיאה למורשתו של דוד טמיר, ציינו את לכתו באירוע שכולו חברות אמת ושמחה, אמר יורם דמבינסקי,שותף ומנכ"ל JWT Israel. "לכל אחד מאיתנו, אם הוא בר מזל, יש מישהו שמצליח לגעת בו במקומות שאף אחד אחר לא הצליח לפניו, משיהו אליו הוא מרגיש כבוד והערכה, קרבה וחברות. לכל אחד – אם הוא בר מזל – יש מישהו כזה. בשבילי, זה דוד טמיר. אנחנו כולנו הגענו לחגוג הערב את החיים של דוד, אני זוכה לחגוג איתו כל יום".

נכחו באירוע: נוחי ואורלי דנקנר, חווה ואלפרד אקירוב, עידן ובתיה עופר, הרצל חבס, גד זאבי, יקי ודמני, עמוס שפירא, יעקב פרי , גבי לסט, אודי ולאון רקאנטי, אלי יונס, גבי רוטר, רוני מילוא, משפחת המבורגר, פנינה אדרי ומשה, צילי בלקינד, לימור לבנת, הרצל ומירי חבס, ועוד רבים.

את האירוע הנחה נתן דטנר ולקחו בו חלק ציפי שביט, קובי אושרת, גלי עטרי ולהקת ווקל FX. על הפקת הערב אחראית חברת ההפקות והשיווק החווייתי EXP-אייל נאור, בימוי דנה יסן, במאית הבית של EXP.

צילומים: מלי גולדפרב, אדוארד קפרוב

עבור לתוכן העמוד