חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מאות אנשי עסקים וידוענים פקדו אמש את ביתן "1 מיליון פאקו ראבן" באירוע הביוטי סיטי

מאות אנשי עסקים וידוענים פקדו אמש את ביתן "1 מיליון פאקו ראבן" באירוע הביוטי סיטי של סופרפארם שנערך למוזמני VIP בלבד.  באירוע חשף פאקו ראבן, מהדורת אספנים מרהיבה של הבושם לגבר "1 מיליון", בגודל ענק וייחודי של 200 מ"ל/

 

במסגרת האירוע קיבלו המכובדים מפתחות לכספת מוזהבת ורק אחד מהם זכה לפתוח את הכספת שבתוכה היתה אונקיית זהב יקרת ערך בשווי 1,500 דולר. הזוכה המאושר (שמיד נגלה את שמו), זכה בזכות הגדולה והמיוחדת לתרום את הפרס הנחשק לעמותה הקרובה לליבו.

 

ניסו את מזלם ליאון קופלר, יו"ר מועצת המנהלים בסופר-פארם שניסה בכל כוחו לפתוח את הכספת והבטיח שאם הוא יצליח, הוא יתרום את האונקיה לבית איזי שפירא המטפל בילדים מוגבלים, אך מסיבה כלשהי הכספת סירבה להיפתח... גם דני לוזון, סמנכ"ל הסחר של סופר-פארם ניסה את מזלו אך ללא הצלחה.


סלבס רבים לא פסחו על ההזדמנות הנדירה לזכות באונקיה, ביניהם: גיא גיאור, דנה אשכנזי בשמלה לבנה מלכותית, גל אוחובסקי, פנינה רוזנבלום, קלוד דדיה, גלית לוי וביתה סער, רות גונזלס, חיים צינוביץ וחברתו מעין, מוטי רייף, קארין דנסקי, שירלי בן מרדכי, ניר כחלילי, בן ליאנס (שדרן E news מחו"ל) ועוד רבים אחרים.

 

מבין כולם, דווקא מי שזכתה היא הדוגמנית הקולבית שהתגלתה גם כ- DJ לא רעה בכלל, עדי נוימן, שעשתה גיחה קצרה לארצנו הקטנטונת לרגל הקמפיין האחרון שקיבלה. לא שעדי זקוקה לאונקיית זהב, אבל אין לתאר את עד כמה היא היתה נרגשת על ההזדמנות הגדולה שניתנה לה לעשות מצווה שכזו.

 


עדי הוזמנה לבמה המרכזית על ידי ניצה בילט, מנכ"ל "לילית קוסמטיקה", וליאון קופלר לקבל את הפרס הנחשק, אותו היא בחרה לתרום (ולא בתאום עם ליאון קופלר) לילדי בית איזי שפירא הקרובים מאוד לליבה. בכדי להגדיל את המצווה, לילית קוסמטיקה הוסיפו לתרומה 5,000 שקלים נוספים וליאון קופלר הפתיע מעל גבי הבמה והבטיח לתרום סכום זהה לבית איזי שפירא. סך הכל התרומה שניתנה – 15,000 שקלים!

 

בשביל הדובדבן שבקצפת, זכתה נוימן לפגוש באירוע את שירלי בוגנים שזכתה לפני כשנתיים באונקיית זהב באירוע אחר של "פאקו רבאן", והשתיים הצטלמו למזכרת עם הגברת ניצה בילט ועם דני לוזון.

עבור לתוכן העמוד