חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

JWT ישראל והמכללה למינהל ערכו ערב הוקרה לזכרו של דוד טמיר ז"ל, מבכירי הפרסומאים בישראל

JWT ישראל והמכללה למינהל ערכו ערב הוקרה לזכרו של דוד טמיר ז"ל, מבכירי הפרסומאים בישראל (הגדל)

המסלול האקדמי המכללה למינהל ומשרד הפרסום JWT ישראל ערכו אמש (8 ביוני) טקס הענקת מלגות ע"ש הפרסומאי דוד טמיר ז"ל. דוד טמיר, שנפטר בשנה האחרונה עקב מחלה קשה, היה מבעלי משרד הפרסום טמיר-כהן ומבכירי תעשיית הפרסום בארץ. האירוע התקיים בקמפוס המכללה בראשל"צ בהשתתפות ד"ר אביחי שוב עמי מביה"ס למינהל עסקים של המכללה, יורם דמבינסקי, מנכ"ל JWT ישראל, שרית שליו, סמנכ"ל הכספים של JWT ובני משפחתו של דוד טמיר ז"ל.

 

במהלך האירוע הוכרזו הקמפיינים הזוכים, בתום תחרות פרסום שנערכה לזכרו של דוד טמיר בין תלמידי הסדנה "פרסום ותקשורת שיווקית" של ביה"ס למינהל עסקים במכללה למינהל. צוותי הסטודנטים התחרו ביניהם על הפקת קמפיינים פרסומיים עבור 013 נטויז'ן, אפנת תמנון ואתר האינטרנט של העיתון כלכליסט.

מלגות ע"ש דוד טמיר בסך כ-35 אלף ש"ח חולקו לסטודנטים מצטיינים מההתמחות בשיווק,

בביה"ס למנהל עסקים. את המלגות תרמו JWT ישראל והמסלול האקדמי המכללה למינהל. נציגים מהנהלת JWT ישראל ובני משפחתו של דוד טמיר השתתפו בבחירת הקמפיינים המצטיינים.

בנוסף למלגות ההצטיינות, חולקו גם 3 מלגות של 5,000 ₪ כל אחת על רקע סוציו אקונומי.

 

ד"ר אביחי שוב עמי, ראש תכנית IAA בביה"ס למינהל עסקים: "החלטנו להנציח את שמו של דוד טמיר בשיתוף המשפחה, JWT ישראל והמנכ"ל יורם דמבינסקי. דוד טמיר היה מעמודי התווך של הענף, אדם בעל אינטואיציה שיווקית ופרסומית יוצאת דופן. הוא נשם את התחום והיה מהראשונים שדיברו על משמעותו של המותג עוד ב-1985. זכיתי לעבוד במחיצתו וללמוד ממנו".

 

יורם דמבינסקי, מנכ"ל JWT ישראל: "מעט אנשים השפיעו על הפרסום הישראלי כמו דוד. מילקי, דנונה, פלאפון ורבים אחרים הם פרי יצירתו. דוד היה אדם עם לב ענק, שאהב את המותגים והחברות שפרסם – לעתים יותר מהאנשים שניהלו אותם. אלפים ממנהלי השיווק של היום גדלו וינקו ממנו. המלגות שאנו מחלקים היום על שמו מסמלות את האיש ואנו רק השגרירים המייצגים את פועלו. המלגות ניתנות על מצוינות ועבודה טובה, ובעיקר על מצוינות אנושית, תכונות שאפיינו את דוד".

  בתמונה (מימין): יורם דמבינסקי, ד"ר אביחי שוב עמי, בתו ובנו של דוד טמיר ז"ל
  צלם: עידן גרוס
עבור לתוכן העמוד