חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הצמוד החדש של אלין לוי

הצמוד החדש של אלין לוי (הגדל)

אלין לוי, כוכבת האח הגדול נכנסת לנעליה של כוכבת סקס והעיר הגדולה- שרה ג'סיקה פרקר, ותשמש לראשונה בחייה כפרזנטורית הישראלית של הלהיט החדש לקיץ 2010- צמידי BANDZ צבעוניים, שבכל אריזת צמידים נושא מסוים (צמידי ספארי, נסיכות, רוק, ABC ועוד)...

אלין, אשר בימים אלה מסתובבת עם לפחות 40 צמידי BANDZ על כל יד, מספרת שמי שהובילה את הטרנד של ה-BANDZ בארה"ב הינה שרה ג'סיקה פרקר שבעיני רוחה מגיל קטן, היתה מודל החיקוי שלה ואין יותר כיף מלהוביל טרנד אופנתי חדש...וכמה שיותר בנדז על היד יותר טוב".

ב-6 חודשים האחרונים, נמכרו בארה"ב צמידי BANDZ בכ-300 מיליון דולר.

הצפי עד סוף השנה להגיע למכירות BANDZ של 1 מיליארד דולר.

חברת P.M.I בבעלות איש העסקים בועז דקל, שהינה אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום ייבוא ושיווק מותגים לילדים, ובין היתר אחראית על שיווקם של המותגים המצליחים גורמיטי, גוגוס, וובקינז, קיבלה בימים אלה את השיווק בישראל של BANDZ המקוריים שישווקו בכל רשתות הצעצועים בחנויות המובחרות וברשת מקדונלדס.

הבנדז ישווקו באריזות של 12 צמידים במגוון צבעים ונושאים כגון, ספארי, רוק, נסיכות, אייקונים, אותיות ABC, צמידים זוהרים, צמידים ריחניים וכו'.

מחיר אריזה 9.90 ₪.

מר דקל מציין, שבארה"ב הפכו צמידי הבנדז בקרב ילדים מגיל 5 ומעלה, למוצר אופנתי, טרנדי ומאות אלפים הסירו את צמידי העור, הכסף והזהב, והיהלומים מידיהם ועונדים עשרות צמידי BANDZ.

 

עבור לתוכן העמוד