חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אהרון ווטסון מונה לסמנכ"ל הפיתוח העסקי הבינלאומי של קליקטייל

 קליקטייל, המספקת פתרונות SaaSלניתוח והבנה של התנהגויות גולשים באתרי אינטרנט ובמובייל, הודיעה היום על מינויו של אהרון ווטסון לתפקיד סמנכ"ל הפיתוח העסקי הבינלאומי של החברה.

 

ווטסון מגיע לקליקטייל עם ניסיון של כ- 20 שנה בעסקים וטכנולוגיות בעולמות האונליין. הוא כיהן כסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת ForeSee, שם הוביל את שיתופי הפעולה האסטרטגיים, והיה חלק מצוות ההנהלה שליווה את תהליך הרכישה של ForSee ע"י Answeres.com. לפני כן, שימש כסמנכ"ל המכירות של חברת DigiCert, אחת מחברות האונליין הגדולות בתחום תעודות אבטחה דיגיטליות, אשר הכפילה את הכנסותיה במהלך כהונתו עד לרכישתה.

 

ווטסון הוא בעל MBA מאוניברסיטת יוטה,  שם גם למד את התואר הראשון שלו בתקשורת המונים ויחסי ציבור. הוא דובר אנגלית שפת אם וספרדית שוטפת.

 

ווטסון שימש גם כדירקטור בכיר לבריתות אסטרטגיות בחברת Omniture, שם הוביל אסטרטגיית בריתות שהתפתחה לכדי קהילה עם למעלה מ-250 שותפים ו-10,000 מפתחים, מה שיצר קרקע פורייה לרכישות מרובות ולהכרה בחברת Omniture כחברת ה-SaaS הצומחת בקצב המהיר ביותר בעולם באותה תקופה. ווטסון הוביל את רכישת Omniture ע"י Adobe במהלך כהונתו כדירקטור בכיר לבריתות אסטרטגיות. ווטסון החזיק גם בתפקידי ניהול תפעוליים ב- ADP Benefit Services וב- GE Capital.

 

"אני רוצה לברך בחום את  אהרון ווטסון על הצטרפותו לצוות ההנהלה הגלובלי של קליקטייל. בתפקידו החדש, יוביל ווטסון את מערכת היחסים העמוקה שלנו עם אדובי, שרק לאחרונה בנו כשותף החדשני בועידת אדובי בחרה בנו להיות הראשונים להצטרף לתכנית השותפים העליונה שלהMarketing Cloud", אמר תובל שומוט סמנכ"ל התפעול של קליקטייל. "ווטסון יתמקד בפיתוח בריתות חזקות ושותפים אסטרטגיים, תוך שיתוף פעולה עם בעלי עניין מרכזיים, בתוך קליקטייל ומחוצה לה, כדי להגדיל את נתח השוק הגלובלי של החברה. אני מאחל לו הצלחה רבה בתפקידו".

 

ווטסון הוא בעל MBA מאוניברסיטת יוטה,  שם גם למד את התואר הראשון שלו בתקשורת המונים ויחסי ציבור. הוא דובר אנגלית שפת אם וספרדית שוטפת.

עבור לתוכן העמוד