חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מייסד קליקטייל עוזב את עמדת המנכ"ל

חלוצה עולמית בתחום ניהול חוויית הלקוח בדיגיטל ובמובייל, המספקת פתרונות SaaS לניתוח והבנה של התנהגויות גולשים באתרי אינטרנט ובמובייל, הודיעה היום על מינויו של תובל שומוט לתפקיד מנכ"ל החברה. שומוט כיהן עד היום בתפקיד סמנכ"ל התפעול של החברה. שומוט יחליף את המנכ"ל היוצא ומייסד החברה, ד"ר טל שוורץ, שיכהן כיו"ר מועצת המנהלים.

 

מינויו של שומוט כמנכ"ל הוא המשך ישיר להגברת הפעילות של החברה מול לקוחות ענק ברחבי העולם ולהישגיה המרשימים בשנה החולפת. לפני שהצטרף לשורותיה של קליקטייל, באפריל 2015, הוביל שומוט את תחום הפיתוח העולמי בחברת ITG (Investment Technology Group NYSE: ITG), ספקית שירותי מסחר וטכנולוגיות פיננסיות הנסחרת בנאסד"ק. שומוט הינו בעל ניסיון רב בפיתוח מוצרים ושירותים לחברות ענק תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. ניסיון זה משמעותי לאסטרטגיית הצמיחה של קליקטייל.

 

"אני נרגש מהבחירה של ד"ר טל שוורץ למנות אותי למנכ"ל קליקטייל בשלב זה. בשנה וחצי האחרונות, נחשפתי לחוזקותיו ולעוצמתו הייחודית של הארגון המאפשרים לנו לספק תוצאות עסקיות פורצות דרך עבור לקוחותינו", אמר תובל שומוט. "אנו ממוקדי מטרה - להפוך את החברות המובילות בעולם למצליחות בכל הערוצים הדיגיטליים, ובסופו של דבר לשפר את חווית המשתמש של לקוחותיהם".

 

ד"ר טל שוורץ ייסד את קליקטייל בשנת 2006, וכיהן כמנכ"ל מאז היווסדה של החברה. בתפקידו החדש בתור יו"ר ההנהלה, ד"ר שוורץ יתווה את אסטרטגיית החברה בתחום ניהול חווית הלקוח, הכולל חקר נתונים, מחשוב קוגניטיבי ויישום המחקר על התנהגות המשתמש. ד"ר שוורץ הוא בעל רקע אקדמי ועסקי נרחב בהנדסה, מדע שימושי וכלכלה ומטרתו לקדם את חזון החברה להפוך למובילה עולמית בשוק זה.

 

המינויים החדשים נעשים בהמשך לחציון ראשון מוצלח ביותר השנה, שכלל עשרות לקוחות חדשים, רכישת חברת FlightRecorder, השקת המוצר Clicktale for Apps וקבלת פרס יוקרתי מחברת ADOBE המגדיר את קליטייל כשותף חדשני ואסטרטגי.

 

"בעשור האחרון, קליקטייל הפכה מסטארט-אפ צנוע של שני אנשים המציע מוצר במודל 'חינמי' ללקוחות SMB, למובילה טכנולוגית בין-לאומית עם למעלה מ-200 עובדים ועם לקוחות ענק ברחבי העולם. קליקטייל של היום משנה את פני החוויה הדיגיטלית", אומר ד"ר טל שוורץ. "במהלך השנתיים האחרונות, תובל ואני הקמנו צוות ניהולי יוצא דופן וגייסנו לחבר המנהלים כישרונות בין לאומיים בתעשייה. במסגרת תפקידי החדש, אשתף פעולה עם תובל כדי לעצב יחד את המשך האסטרטגיה של החברה, ולהשפיע על ארגונים בין לאומיים לאמץ כלים מתקדמים לשיפור החוויה הדיגיטלית של לקוחותיהם".

עבור לתוכן העמוד