חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עמוס שפירא נבחר ליו"ר אלו"ט

עמוס שפירא נבחר ליו"ר אלו"ט

עמוס שפירא נבחר לתפקיד יושב ראש (יו"ר) אלו"ט, האגודה הלאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם והחל את תפקידו בימים אלה.

הפנייה לשפירא נעשתה בהמלצת הוועד המנהל של אלו"ט, ולאחר שנענה לאתגר קיבל גם את ברכת האסיפה הכללית של האגודה כפי שמתחייב מהתקנון. שפירא יהיה היו"ר החמישי של אלו"ט לאחר לאה רבין, מאיר שני, איזי בורוביץ' ואיציק שריר.

 

עמוס שפירא כיהן כמנכ"ל של מספר תאגידים מהמובילים במשק הישראלי, בהם חוגלה קימברלי, אל על, סלקום, וכן במגוון תפקידים ציבוריים בהם: נשיא אגודת ידידי אוניברסיטת ת"א, ועד לאחרונה נשיא אוניברסיטת חיפה. 

 

באסיפת הכללית אמר שפירא להורים: "אני מרגיש זכות גדולה לעמוד בראש ארגון כמו אלו"ט, הארגון הישראלי המוביל, שנותן מענה לאנשים מיוחדים על הרצף האוטיסטי בארץ. אעשה ככל יכולתי להיות ראוי לתפקיד, לתרום מניסיוני ויכולתי על מנת לשפר את איכות החיים וקידום הזכויות של אנשים עם אוטיזם ובני משפחותיהם".

 

בחודש אוגוסט השנה נכנס איתן מזרחי לתפקיד מנכ"ל אלו"ט והשניים יובילו מעתה את האגודה לעתיד טוב יותר. איתן מזרחי הוא עובד סוציאלי איש ציבור ויזם קהילתי-חברתי, כיהן כמנכ"ל החברה למתנ"סים בשנים 2008-2013 וזכה במקביל בפרסים על פעילות ציבורית.

 

לדברי איתן מזרחי: "אלו"ט עומדת בפני אתגרים רבים, בעיקר על רקע הגידול הדרמטי במספר האוטיסטים בישראל והספקטרום הרחב. אלה מחייבים אותנו להמשיך להתחדש ולספק מענה הולם לצרכים השונים. כארגון מוביל אנו נערכים למגוון פתרונות חדשים בשירות לצד הרחבת הקיימים. במקביל נמשיך לעודד מחקר בתחום האוטיזם ולעגן את זכויותיהם בחקיקה."

עבור לתוכן העמוד