חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אלונה ברקת היא אשת השיווק של שנת 2016

אלונה ברקת היא אשת השיווק של שנת 2016

ועדת השיווק של איגוד השיווק הישראלי בחרה באלונה ברקת, הבעלים של אלופת המדינה בכדורגל הפועל באר-שבע, לאשת השיווק של 2016, על חלקה המרכזי בבניית המותג הפועל באר שבע, כמותג חזק, יציב, בעל ערכים, המשנה מושגים והתנהגויות. את פירותיו של המהלך השיווקי של ברקת רואים בקבוצה ובעיר כולה.

 

אלונה ברקת רכשה את הפועל ב"ש בשנת 2007, ובכך הפכה לאישה הראשונה בישראל שמשמשת כבעלים של קבוצת כדורגל. במרוצת השנים מיצבה ברקת שפה חדשה, בה מודגשים ערכים של קהילה, צניעות והישגיות – ערכים שמשפיעים לטובה על התנהגות אוהדי הקבוצה, על האווירה באצטדיון טוטו טרנר בבאר שבע, ועל מכירות המנויים והכרטיסים של הקבוצה. בשנים האחרונות הפכה הקבוצה לחברה קבועה בצמרת טבלת הליגה, ובחודש מאי האחרון הגשימה ברקת את שאיפתה להוביל את הקבוצה לזכייה באליפות, לאחר 40 שנים בהם לא זכו אוהדי הקבוצה לחוות זאת.

תלמה בירו, מנכ"ל האיגוד, מנמקת את הבחירה:

 

"בתמונת מציאות לא קלה בה מצוי הכדורגל הישראלי לאחרונה, הצליחה אלונה ברקת לבנות מותג שונה, חזק ויציב, המשנה מושגים והתנהגויות. כל אלה חייבו עבודה עקבית בכל התחומים הניהוליים – ארגון, פיננסים, כ"א, לוגיסטיקה וכמובן בתחום השיווק והפרסום. אלונה הצליחה לבנות קבוצה המבוססת על תכונות וערכים שהם מופת גם בכדורגל וגם מחוצה לו. ערכים כמו התמדה, עקשנות, צנעה, מקצוענות ורוח צוות.

 

בניית קבוצת כדורגל מהפריפריה והבאתה לפסגת הכדורגל הישראלי  מהווה דוגמא ומודל לשאלה "כיצד בונים מותג מנצח". אלונה בנתה מותג חדש ומרענן, מוביל, ייחודי, מחובר לקהילה ולהתנהגות הספורטיבית. ואהוד על חלקים גדולים בעם . כל אלה מזכים  אותה בלא כל ספק בפרס הנכבד  "אשת השיווק של השנה" ובהוקרת כל אנשי השיווק בישראל"

עבור לתוכן העמוד