חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עדי כהן מנכ"ל קבוצת טיב טעם העניק תרומה לכנפיים של קרמבו

עדי כהן מנכ"ל קבוצת טיב טעם העניק תרומה לכנפיים של קרמבו

בכירי הנהלת טיב טעם, בראשם עדי כהן, מנכ"ל  קבוצת טיב טעם, יוסי שליו ראש אגף הסחר ורוני גרין מנהל המכירות ומועדון הלקוחות ברשת, ערכו אמש (26.2) טקס חגיגי ל"כנפיים של קרמבו" תנועת נוער צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים. במסגרתו,  העניקו למנכ"לית "כנפיים של קרמבו" טליה בז'רנו תרומה נדיבה, על סך  111,111 ₪.

 

הענקת הצ'ק נערך בטקס מיוחד, שערכה הנהלת רשת טיב טעם. ובמסגרתו ציין עדי כהן בפני טליה כי, רשת טיב טעם שמחה להיות חלק מפעילות וגיוסי כספים למען העמותות השונות המקדמות את החברה החלשה בישראל. לדבריו: אנו מחויבים לפעול למען הקהילה. פעילותנו הינה חלק מפעילויות רבות בהן שותפה הרשת, לאורך השנים. ערבות הדדית אינה סיסמה ברשת טיב טעם, אנו פועלים ליישום באופן שוטף".

 

מנכ"לית כנפיים של קרמבו טליה בז'רנו: "אני מודה לרשת 'טיב טעם', למנהליה, עובדיה ולקוחותיה, על תרומתם הנדיבה לטובת עזרה במימון פעילות התנועה"

 

 היא סיפרה לעדי כי כיום יש כ- 3,500 ילדים ובני נוער ברשימות ההמתנה שלנו והם מצפים לפתיחת סניף בישוב בו הם מתגוררים והציווי המוסרי שלנו כחברה הוא לדאוג שגם הם יוכלו להשתלב בפעילות מעצימה היונית כל כך עבורם...

עבור לתוכן העמוד