חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כללית עולה במהלך דיגיטלי עם סדרת הרשת "משודרגות"

כללית עולה במהלך דיגיטלי עם סדרת הרשת "משודרגות"

'כללית' עולה במהלך דיגיטלי נרחב באמצעות דיגיטל טוויסטד, ומשיקה סדרת רשת הומוריסטית בשם "משודרגות" שמככבות בו 3 קומיקאיות -  ירדן ברכה, מיטל שפירו ואושרית סרוסי - המגלמות 3 חברות אשר נהנות משירותי הבריאות של כללית.

 

הסדרה עולה בשלב הראשון עם 3 פרקים, כאשר כל פרק מדבר על שירות מוביל בכללית אסתטיקה, בכללית רפואה משלימה ובסדנאות גמילה מעישון.

 

מטרת המהלך היא לחשוף בפני לקוחות כללית את יתרונות כללית כקבוצת הבריאות הגדולה והמובילה בישראל, המאפשרת ללקוחותיה ליהנות משלל שירותים מחוץ לסל בתחום הבריאות כל זאת בפריסה מלאה, בסבסוד כללית מושלם ועם האיכות המקצועית של מומחי כללית. בין השירותים ניתן למנות את "כללית רפואה משלימה", רשת טיפולי רפואה משלימה בפריסה ארצית, "כללית אסתטיקה" שמאפשרת ליהנות מהנחות על טיפולים וניתוחים אסתטיים, וסדנאות לקידום חיים בריאים כמו סדנת גמילה מעישון בחינם וסדנאות תזונה וכושר שונות.

 

לדברי ענבר זך, מנהלת התקשורת השיווקית בכללית: "חיפשנו דרך להציג את כללית באור אחר, לדבר על המעטפת שקבוצת הבריאות כללית נותנת לכ-4.6 מיליון לקוחות לצד השירותים בדיגיטל ובמרפאות. באלי, סווט ופסיק הן 3 כוכבות הסדרה המגלות עולם שלם של שירותים שמציעה כללית, והן יכולות ליהנות ממנו. דמויות אלה ילוו גם בהמשך בתיקשור שירותים לחיים בריאים של כללית".

 

הסדרה, שנכתבה על ידי אמיר הספרי, תושק ב-19 בספטמבר במהלך דיגיטלי נרחב במתחם במאקו, ברשתות החברתיות וביוטיוב, באמצעות פרומואים באורכים שונים ושלל אלמנטים באינסטגרם ובפייסבוק.

עבור לתוכן העמוד