חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עידו ברוש מונה לחבר ועד הנהגת הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני

צילום: ניב קנטור

עידו ברוש מונה לחבר וועדת ההנהגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני, הגוף שמאגד את התאחדויות הגיימינג הלאומיות בעולם הפועל לקידום ענף הגיימינג ברמה הגלובאלית. משך כהונתו בתפקיד יעמוד על 3 שנים.

 

 ברוש נמנה על 5 חברי הנהגה שנבחרו על ידי 36 המדינות הנוכחות בקונגרס הפדרציה בסיאול, קוריאה הדרומית, אשר מגיעים מדרום אפריקה, ארה"ב, קוריאה הדרומית, מקדוניה ואיחוד האמירויות הערביות.

 

במסגרת מינויו, עידו ברוש (24), שימשיך לכהן גם כיו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל, יהיה אמון על תחומי התקשורת של הפדרציה פנימה והחוצה מול גופי התקשורת העולמיים, כמו גם על הפיתוח העסקי של אירועי הפדרציה וקידום מעמדה ושל אליפות העולם אשר תתקיים השנה בישראל.

עידו ברוש מכהן כיו"ר העמותה לגיימינג תחרותי (IESA) בשש השנים האחרונות ומוביל את מאמצי ההכרה של ענף הספורט האלקטרוני במדינת ישראל, ובנוסף פעיל בזירה הבינ"ל בתחום הספורט האלקטרוני.

 

עידו ברוש, חבר וועד ההנהגה העולמי ויו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל: "זהו כבוד גדול בשבילי להיבחר לכהונה בוועד ההנהגה של הפדרציה העולמית – המוסד המנהל בפועל את הפדרציה. כפי שהבטחתי לאיגודים הבוחרים, אעבוד ללא הרף לקידום מעמדו של הענף בעולם, כמו גם קידום מעמדם של השחקנים במוסדות הפדרציה וייעול התהליכים בה. חשוב לי להודות לוועד העמותה לגיימינג תחרותי על התמיכה והאמון, כמו גם ל-20 המדינות שהצביעו עבורי. אני בטוח שמעמדי החדש יסייע גם בקידום מעמדה של ישראל בקרב הקהילה הגלובאלית בענף הספורט האלקטרוני, ומזמין את כולם לאליפות העולם הבאה שתתקיים השנה בישראל – אילת, נובמבר 2020"

עבור לתוכן העמוד