חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רון רוטר מתמנה למנכ"ל קבוצת קסטרו-הודיס

רון רוטר. צילום: אביב חופי

שינויים בצמרת הנהלת קבוצת קסטרו – הודיס;  רון רוטר, נכדם של מייסדי החברה לינה תבדל"א ואהרון קסטרו ז"ל ובנם של אתי וגבי רוטר מונה למנכ"ל קבוצת קסטרו - הודיס. גבי רוטר ימונה ליו"ר פעיל בחברה, אתי רוטר תכהן כדירקטורית בקבוצה.

 

גבי רוטר: "כחלק מתהליך הצעדתה של קסטרו להתחדשות הקבוצה, אני גאה ושמח להעביר את השרביט לרון שישמש כמנכ"ל הקבוצה. רון הוכיח את התאמתו למלא את תפקיד מנכ"ל הקבוצה, הוביל בהצלחה את ביצוע אסטרטגיית הרכישות והמיזוג עם קבוצת הודיס ומגיע עם ניסיון בתפקידיו הקודמים כסמנכ"ל ומשנה למנכ"ל בקבוצה. אני סמוך ובטוח שהמעבר הבין דורי יתרום לחברה ויתרום לשגשוגה ומודה ליוסי גביזון ולכל שותפינו על האמון והשותפות".

 

אתי רוטר: "אני נפרדת מתפקיד המנכ"ל המשותף אך לא מהחברה, אין לי ספק כי רון ימשיך את המסורת המשפחתית ויוביל את קבוצת קסטרו-הודיס לפסגות חדשות".

 

יוסי גביזון: "אני מברך על המינוי של רון למנכ"ל הקבוצה ובטוח שהוא האדם הנכון להוביל את הקבוצה קדימה ולהוציא לפועל את המהלכים הרבים עליהם אנחנו עובדים."

 

רון רוטר: "אנו ממשיכים במלוא המרץ במימוש התכנית האסטרטגית להתמודדות החברה עם השלכות משבר הקורונה. עולם האופנה משתנה וחשוב שאנו נהיה עם היד על הדופק ונהיה קשובים לתרחישי השוק. אני גאה להוביל את החברה בימים מאתגרים אלה. אתי וגבי ימשיכו ללוות את החברה בתפקידיהם החדשים ולתרום מניסיונם רב השנים. אני בטוח כי הקבוצה ערוכה כדי לצמוח בשנים קרובות ומודה על האמון שקיבלתי מהדירקטורים, מיוסי גביזון ומשותפינו".

 


עבור לתוכן העמוד