חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רמי וקסמן סמנכ"ל השיווק והמכירות של לנדרובר ויגואר ב 14 שנים האחרונות פורש

צילום: יחצ (הגדל)
צילום: יחצ

רמי וקסמן הוא אחד מהאנשים הבולטים מאחורי הצמיחה  המטאורית של לנד רובר בישראל בשנים האחרונות. כשוקסמן החל את תפקידו בחברת המזרח לשיווק מכוניות, המותג לנדרובר מכר בישראל 140  רכבים בלבד והשנה,  2021, חברת המזרח צפויה לסיים בגידול של כ-400%  עם למעלה מ 700 לנדרוברים ובנוסף להם כ 100 יגוארים.

 

האיש שהגדיר רכבי שטח כאהבתו הגדולה, עוד לפני לנדרובר,  מצא חיבור מושלם בין התחביב למקצוע ,הצעיד אותו  קדימה , הוביל את החברה להישגים גבוהים והפך לנציג מזוהה ביותר עם המותג.

 

במשך שנותיו הרבות בחברת המזרח פיתח וקסמן את תפיסת הפרימיום ההרפתקני  ובנה מערכת שיווק ומכירות אחודה שתפקדה כ"סיירת" ופעלה מתוך תשוקה להביא תוצאות משמעותיות הן במכירות והן בתפיסת המותגים.

 

רמי וקסמן מסר: "עברתי 14 שנים מרתקות בחברת המזרח לשיווק מכוניות. שנים של עלייה משמעותית במכירות, חיזוק המותג  לנדרובר , קבלת המותג יגואר והזנקתו בישראל ובניית צוות מכירות ושיווק מנצח. הצלחנו לנצח דרך הבנה מדוייקת של המותגים ודרך העזה. אני מלא תודה למנהלים שלי על האמון הרב שנתנו בי לאורך כל הדרך ולצוות שלי על הנכונות לשאוף יחד איתי גבוה ולנצח". לדבריו: "התקופה הנוכחית מראה לנו כמה חשוב להיות בתנועה, להתחדש ולייצר חוויות והזדמנויות חדשות. אני פונה מלא אנרגיה לדרך חדשה, להוביל, לפתח ולנצח."

 

רמי וקסמן (53) נשוי +4 , בוגר הנדסת תעשייה וניהול בטכניון ובעל תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. לאחר סיום שירות צבאי  ששילב פיקוד ביחידה מובחרת ולאחריו תפקידי מטה בפיתוח אמצעי לחימה פנה לניהול חברה בבעלות המשפחה ,וקסמן ריהוט משרדי,  אותה הזניק קדימה והעמיד בחזית החברות בתחום זה.  לאחר 10 שנות ניהול בוקסמן עבר לחברה בורסאית בתחום התחבורה וכשהגיעה ההצעה מלנדרובר לא היסס ועבר אליה לשילוב האהבה והעבודה.

עבור לתוכן העמוד