חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רויאל קנין הבינלאומית מינתה את כריסטיאן טאשב למנכ"ל רויאל קנין ישראל

חברת רויאל קנין (Royal Canin), החברה המובילה בעולם לתזונה מותאמת אישית לבריאות חתולים וכלבים , מודיעה על מינויו של כריסטיאן טאשב ( Kristian Tashev) למנכ"ל רויאל קנין ישראל.

קרדיט צלם - B. Alev (הגדל)
קרדיט צלם - B. Alev

כריסטיאן טאשב  הינו בעל ניסיון עשיר  של 18 שנה בתפקידי ניהול, מכירות ושיווק בחברות בינלאומיות. במהלך עבודתו ברויאל קנין שימש במגוון תפקידים, האחרון שבהם ניהול  אזור בולגריה, סלובניה וקרואטיה. במסגרת תפקידיו השונים הוביל מהלכים שתרמו לצמיחתה העסקית של החברה, ובכלל זה, הובלה וטיפוח של צוותים מקומיים, מיקסום צמיחה לפי יעדים, פיתוח אסטרטגיות מסחריות, שיווקיות ושרשרת אספקה  ויצירה והטמעה של יוזמות אזוריות.

כריסטיאן הינו בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בכלכלה ושיווק מ-Cardiff Metropolitan University שבאנגליה.


כריסטיאן טאשב :   "ישראל הינה שוק דינמי ומתקדם  בכל הקשור לתזונת פרימיום של חיות מחמד. ההשקעה מצד בעלי חיות המחמד בישראל, ברווחתם ובריאותם של הכלבים או החתולים, היא פשוט מעוררת הערצה.  כמותג המוביל בעולם בתחום בריאות חיות מחמד, באמצעות תזונה מותאמת אישית, שמחנו לראות מתוך סקר שערכנו לאחרונה, שגם בישראל, המודעות בקרב הצרכנים, למותג רויאל קנין ולבידולו, הינה גבוהה. אנו נמשיך  בעבודה הצמודה אל מול קהילת הווטרינרים ובעלי מקצוע נוספים בתחום חיות המחמד ונביא לשוק הישראלי את הפתרונות התזונתיים המתקדמים ביותר לכל הצרכים הבריאותיים של חיות המחמד תוך שאנחנו תומכים בעמותות השונות לאימוץ בעלי חיים ומשקיעים בעסקים מקומיים". 


עבור לתוכן העמוד