חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מור פסו אבלגון, סמנכ"לית השיווק של קסטרו הודיעה שתסיים את כהונתה עד סוף שנת 2021

"אני גאה ביותר על עשייתי בקסטרו, והדרך בה קבוצה של אנשים מוכשרים יוצרת, עושה ומקדמת את המותג לעוד עשורים רבים, כפי שקסטרו תמיד הייתה ותהיה נכס צאן ברזל בכל בית בישראל."
צילום: זוהר שטרית (הגדל)
צילום: זוהר שטרית

רון רוטר מנכ"ל קבוצת קסטרו-הודיס אמר היום :

"אני רוצה להודות למור פסו – אבלגון על תפקידה כסמנכ"לית השיווק של מותג קסטרו בשלוש השנים האחרונות עם סיום תפקידה. פסו בנתה במהרה את מחלקת השיווק הטובה בישראל שיש בה את כל היכולות הדרושות היום למותג לפעול מהר וביעילות.  צוות השיווק המוכשר של קסטרו בראשותה של פסו, הוביל מהלכים שיווקיים רבים ב 3 שנים האחרונות, החל מקמפיין הגלגיליות, מהלך היח״צ עם הכוכב הטורקי בירקאי ארדל , הקמת אתר הסחר החדש של קסטרו וההשקה שלו, קמפיין אפריקה וכמובן ניווט המותג בתקופת הקורונה על כל הסגרים והצמיחה האדירה שחווינו און ליין. אני שמח שהמהלך האחרון שלנו - השקת מותג כלי הבית והלייף הסטייל החדש CASTRO HOME עם אתר הסחר שלו עבר בהצלחה ענקית וכל אנשי קבוצת קסטרו-הודיס, ומשפחת קסטרו בפרט, מאחלים למור הצלחה רבה בדרכה החדשה".

 

מור פסו אבלגון, אמרה היום :

"הייתה לי הזכות הגדולה להיות חלק מקסטרו, בית האופנה המוביל בישראל במשך שלוש שנים. נכנסתי למשפחה יקרה ומיוחדת, שתהיה חלק ממני לתמיד. אני גאה ביותר על עשייתי בקסטרו, והדרך בה קבוצה של אנשים מוכשרים יוצרת, עושה ומקדמת את המותג לעוד עשורים רבים, כפי שקסטרו תמיד הייתה ותהיה נכס צאן ברזל בכל בית בישראל.

אני רוצה להודות לרון רוטר מנכ"ל קבוצת קסטרו-הודיס, על הדרך המשותפת שעשינו, ועל הכבוד שהיה לי לקחת חלק בבית קסטרו. עם פנייתי לדרך חדשה, אני רוצה להודות לכל המנהלים ואנשי השיווק, מעצבי האופנה, והצוות המופלא של קסטרו, שכל אחד מהם הוא חלק מההון האנושי שכה חשוב. אני מאחלת להם להמשיך להצליח ולשאוף תמיד להגיע לגבהים חדשים".

 

עבור לתוכן העמוד