חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סיוון קיסר מונתה לסמנכ"לית 'הבצפר'

סיוון קיסר. צילום: יח"צ (הגדל)
סיוון קיסר. צילום: יח"צ

סיוון קיסר, 35, מונתה לתפקיד סמנכ"לית הבצפר של חברות הפרסום והדיגיטל. קיסר החלה את דרכה המקצועית ב'הבצפר' בשנת 2011 כרכזת קורסים, התקדמה לתפקיד עוזרת שיווק למנכ"ל ובהמשך מונתה למנהלת השיווק. במסגרת המינוי, קיסר מקבלת לידיה סמכויות נוספות כחלק מתוכנית העבודה שהיא מובילה בפיתוח מוצרים חדשים ל-B2B, קורסים והשתלמויות מותאמות לחברות וארגונים. קיסר החלה את דרכה ב'הבצפר' של חברות הפרסום והדיגיטל בשנת 2011 כרכזת קורסים ובשנת 2013 מונתה לעוזרת שיווק למנכ"ל עד לשנת 2016 אז עזבה לתפקידי ניהול פרויקטים וניהול מוצר בהייטק. בשנת 2019 חזרה ל'הבצפר' לתפקיד מנהלת השיווק ולאחרונה מונתה לתפקיד סמנכ"לית.

 

סיוון קיסר, סמנכ"לית 'הבצפר': "רואה את המנוי כהבעת אמון בתוכנית העבודה של "הבצפר" עליה שקדנו רבות ואת תוצאותיה הטובות אנחנו רואים בהרשמה גבוהה של סטודנטים למקצועות השונים ובקורסים מותאמים הנדרשים על ידי ארגונים ועסקים מובילים במשק".

 

כחלק מתוכנית העבודה שהובילה, מציע 'הבצפר' של חברות הפרסום והדיגיטל השתלמויות וקורסים במגוון רחב של נושאים וביניהם: השתלמות בעולם הסטוריטלינג, דוברות ויחסי ציבור מותאמי דיגיטל, פרסום, ניהול תוכן ו-PPC.

 

יגאל בראון, מנכ"ל הבצפר ומנכ"ל איגוד חברות הפרסום: "'הבצפר' הנו מוסד הרואה את עצמו מחוייב לחדש ולפתח כל העת בהתאם לצרכים המשתנים בשווקים. סיוון מילאה בהצלחה שורה של תפקידים והוכיחה יכולות ניהוליות גבוהות לצד הישגים מרשימים. משום כך מצאנו לנכון להפקיד בידיה הנאמנות סמכויות נוספות על מנת לאפשר לה להמשיך ולהשיג אותם".


עבור לתוכן העמוד