חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: ט"ו בשבט קצת אחר

פינוקים למנהלים: ט"ו בשבט קצת אחר

יבואנית המזון "טי שייפ" מביאה בשורה חדשה בעולם החטיפים: "פרי"free  - סדרת חטיפי פירות קראנצ'ים וטעימים, המיוצרים מ- 100% פרי בטכנולוגיה ייחודית של ייבוש בהקפאה, השומרת על הערכים הבריאותיים של הפרי. 

סדרת "פרי "free כוללת 4 סוגי פירות – ליצ'י, בננה, אגס ואננס. החטיפים מכילים מרכיב אחד בלבד – הפרי עצמו! ללא תוספת סוכר, ללא חומרים משמרים, ללא חומרי טעם וריח, וללא גלוטן.

 

כמו כן, הפירות לא עברו שום תהליך של אפיה, טיגון, ניפוח וכד'. על החטיפים מסומן תו הטבעונות –Vegan-Friendly. החטיפים מיוצרים בתהליך ייחודי של ייבוש בהקפאה - בטכנולוגיה מתקדמת בתעשיית המזון. נאס"א משתמשת בטכנולוגיה הזו על מנת לאפשר לאסטרונאוטים לאכול אוכל מזין בחלל.

 

חטיפי הפירות "פרי free" מיוצרים על מגשים המוכנסים למקפיא ומשם הם מועברים לתא ואקום שמאדה את הפרי באיטיות (בטמפרטורה של 30 מעלות), כך שהפרי מאבד 95% מהנוזלים שבו. בתהליך זה (הקרוי "המראה" - מעבר ממוצק לגז בצורה ישירה) – מופסקים כל פעולות האנזימים, מה שמונע את התיישנות הפרי ושומר על הפרי בצורתו המקורית. כמו כן, שיטת הייבוש ב- 30 מעלות בלבד מאפשרת שמירה על מירב הערכים התזונתיים של הפירות.

 

המוצרים כשרים בהשגחת הבד"ץ – חוג חתם סופר בני ברק.

מחיר: 9.90 – 11.90 ₪ (לאריזה של 20 גרם).
עבור לתוכן העמוד