חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: גינת קיר במשרד

פינוקים למנהלים: גינת קיר במשרד

מוצר חדש בישראל להקמת גינה ירוקה על הקיר - "פיקסל גארדן". "פיקסל גארדן" היא מערכת חדשנית וייחודית המאפשרת להקים גינה אנכית על הקיר, לעיצוב חלל הבית, המשרד, ליצירת מחיצות דקורטיביות בתוך חלל המשרדים, ולחיפוי קירות חיצוניים.

 

מערכת "פיקסל גארדן" קלה להתקנה ואינה דורשת שינויים בקירות הקיימים. המערכת כוללת מעמדים ייעודיים המכילים פתחים עגולים, מעין פיקסלים, שבהם מונחים עציצים קטנים. המערכת קלה להרכבה, והיא כוללת מערכת השקיה ייחודית ונוחה להפעלה. לאחר הרכבת המערכת על הקיר, מניחים בה את העציצים. אפשר לסדר את העציצים על הקיר לפי צבעים או כל צורה רצויה אחרת, בדומה להכנת תמונת פיקסלים. אפשר ליצור פסיפס פרחים צבעוני ומרשים על הקיר, כיתוב פרחוני, לוגו, קיר ירוק, או כל עיצוב אחר. כמו כן, אפשר להחליף את סוג הצמחייה ולגוון את עיצוב הקיר בכל זמן.

 

ל"פיקסל גארדן" יתרונות רבים: היא יוצרת חזות מרשימה, חדשנית ומקורית בעיצוב החלל; תורמת לאיכות הסביבה ומאפשרת ליצור סביבה ירוקה באזורים עירוניים צפופים, תוך חיסכון במים וללא צורך בשימוש בשטחי קרקע; היא משרה אווירה נעימה ותורמת לאנרגיות חיוביות.

 

אפשר לשלב את הקיר הירוק עם אלמנטים דקורטיביים נוספים ליצירת חלל ירוק בקומת המשרדים, כגון – בריכות, מזרקות, תאורה מיוחדת ועוד.

עבור לתוכן העמוד