חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: בעקבות הריח

פינוקים למנהלים: בעקבות הריח

לפני כשנה הושק בישראל המוצר Unstoppables-כדוריות בושם עוצמתיות לכביסה של המותג Lenor, וכעת, לאור ההצלחה מושקת קולקציית מרככי כביסה יוקרתיים אשר פותחה בשיתוף פעולה עם שלוש מבתי הבושם המובילים בעולם.

 

קולקציית מרככי הכביסה היוקרתיים מגיעה בשני ניחוחות משכרים בהשראת עולמות הביוטי לרגעים של פיתוי וסודות ועד סוף השנה הקולקציה תתרחב ויושקו ניחוחות נוספים. קולקציית מרככי הכביסה החדשה מאופיינת בניחוחות בשמים יוקרתיים המעניקים ניחוח הנשאר לאורך זמן ומתוחכם המעניק את הגימור המושלם לסגנון הלבוש.

 

ב- Lenor פיתחו טכנולוגיה מתקדמת במסגרתה רכיבי הבישום של המרכך משתחררים שוב ושוב תוך שהם מעניקים לבגדים ניחוח עוצמתי שנשאר על הבגד עד ל- 12 שבועות, אף יותר מריחו של בושם.

 

קולקציית מרככי הכביסה של Lenor מגיעים בשני ניחוחות בהשראת רגעים של פיתוי וסודות: Lenor Parfum des Secrets Mystery – בקבוק בצבע שחור - ניחוח עוטף של מושק עם תערובת ייחודית של פרחים לבנים ונגיעות, פלפל שחור חריף. Lenor Parfum des Secrets Kiss –בקבוק בצבע אדום - ניחוח עשיר, משכר המפתיע את החושים עם הנאה מידית מאופיין בנגיעות  Passionfruit וענבר

עיצוב הבקבוק היוקרתי של מרככי הכביסה Lenor מאופיין בצבע אחיד שחור או אדום ומפקק המעוצב כפרח בדומה לבשמים. הבקבוק הייחודי זכה בפרס הבינלאומי לעיצוב המוצר.

עבור לתוכן העמוד