חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חמשת הסמארטפונים המובילים בשוק 2018

חמשת הסמארטפונים המובילים בשוק 2018

סופרים את השניות לאחור לפני תחילת שנת 2019? לפני שהשנה החדשה תיכנס הגיע הזמן לסכם את שנת 2018 ובאחד התחומים החשובים לכולנו - תחום הסלולר.

אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות מהם 5 הסמאטרפונים שאנחנו חושבים שעשו את 2018.

במקום הראשון – גלקסי 9 פלוס

המכשיר הושק אמנם רק בחודש מרץ האחרון, אבל כבר זכה לקונצנזוס בינלאומי כאנדרואיד הכי טוב שיש כיום.

אמנם הבטרייה נגמרת יחסית מהר והטלפון יחסית די רחב לרוב הכיסים האחוריים (6.2 אינץ'), אבל לגלקסי 9 פלוס מצלמה אחורית נוספת שעובדת מצוין בתנאי חשיכה ומסך מעולה, תצוגה איכותית וצבעים חזקים שהופכים ביחד לחוויה אחת גדולה.

במקום השני – אייפון איקס

אמנם יש כאלו שטוענים שהמחיר של אייפון איקס מופרך ושכניסת האוזניות לא נוחה, אבל אין ספק שמדובר באייפון הכי טוב שנוצר גם אם מדובר בשדרוג בלבד.

האייפון הזה הושק באוקטובר 2018 וגם המלעיזים לא יכולים להתעלם מהמסך, מהעיצוב ומהחוזק כך שמדובר בקפיצת מדרגה מכל הבחינות : איכות, חדות המצלמה, צבעי המסך, זהוי פנים, חיי הבטרייה והפרזנטציה הכללית.  

ובשורה התחתונה - אם היו משפרים את התאמת האפליקציות למסך החדש ייתכן והיה לנו מקום ראשון חדש

 במקום השלישי – שיאומי רדמי נוט 5 פרו

הטלפון הזה אמנם קיים בעולם כבר בשנת 2017, אבל בארץ הוא הושק ב-2018 ולכן זכה להיכנס לרשימה המכובדת שלנו.

הטלפון נחשב לסלולרי הטוב ביותר יחסית למחיר הודות לשדרוג שהוא כולל בתחום הצילום, כך שאפשר להגיד בפה מלא שזהו הסמארטפון עם המצלמה הכי טובה כיום.

אמנם העיצוב של מערך הצילום האחורי מזכיר את האייפון 10 ולמסך בהירות נמוכה, אבל הוא מבצע ללא בעיות את רוב המטלות הנדרשות כך שמדובר בהצלחה אמיתית.

במקום הרביעי – גוגל פיקסל 2 אקסטרה לארג

אמנם העיצוב של הטלפון הזה זכה לביקורות מקיר לקיר, אבל אין עוררין שהסוללה עושה את עבודתה בהצלחה, שהמצלמה היא הכי איכותית יחסית לאנדרואידים אחרים בכל תנאי הצילום ושפריים הצילום רחב במיוחד.

אמנם אין אפשרות להטענה אלחוטית, אבל מצד שני יש את האפשרות לקבל עדכונים מגוגל וליהנות ממשחקים שונים במסך האיכותי. ובשורה התחתונה – מקום רביעי זה לא רע...

 ובמקום החמישי והאחרון - Essential Phone

המכשיר נוצר ע"י אנדי רובין, האיש שייסד את אנדרואיד והוא מתחרה רציני בשוק הסלולר מול הסמארטפונים המובילים. לטלפון סוללה איכותית של 4 ג'יגה, שתי מצלמות אחוריות, עיצוב מפתיע וביצועים לא רעים בכלל. בקיצור – איכות לא רעה במחיר שפוי.

עדיין מתלבטים?

צרו קשר עם אנשי חברת ג'ויסטיק שיספקו לכם את כל המידע אודות הדגמים השונים. בנוסף, תוכלו לרכוש בחנות האינטרנטית אביזרים לטלפונים שלכם כמו אוזניות, כרטיסי זיכרון, כבלים, מטענים, כיסויים, מגנים וציוד היקפי כך שבכל טלפון שתשתמשו תיהנו מחוויה אחת גדולה.

עבור לתוכן העמוד