חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

השימושים בלוחות שעם בבית

השימושים בלוחות שעם בבית

את לוחות השעם ניתן למצוא היום כמעט בכל בית, בכל משרד, מתנ"ס, בית עסק ואפילו לובי של בניין. הוא תורם לאיכות החיים שלנו באופן קבוע ויומי. הוא משמש אותנו במגוון רחב של שימושים ועונה על הצרכים של רבים מאיתנו, גם של ילדים וגם של מבוגרים. לוח השעם עוזר לנו לתכנן את סדר היום שלנו ועוזר לנו לזכור דברים שאיננו רוצים לשכוח.

בשנים האחרונות טרנד ה-DIY תפס תאוצה ואנשים נוטים לעצב בעצמם את כל מה שקשור בעיצוב הבית, הם הופכים כל רהיט ישן לחדש ועיצובי. במעט מאמץ ועלות נמוכה הופכים את לוח השעם לאלמנט עיצובי אשר ניתן לעצב אותו בדרכים שונות ולעשות ממנו פריט עיצובי ומעניין המוסיף צבע לחלל הבית.

 

לוח שעם כהשראה

לוח השעם משמש כלוח השראה אשר מטרתו להשרות אווירה נעימה, אופטימית ושמחה עבור כל מי שנוכח בחדר. ניתן לעצב אותו ע"י תמונות משפחתיות או תמונות הנותנות השראה ומשקפות את החלום שלנו ונותנות תקווה ואופטימיות. כמו מכוניות, בתים, דמויות מסוימות שאנחנו אוהבים, או מילים של שירים שאנחנו אוהבים.

 

לוח שעם לחדר הילדים

מהווה המון השראה ויצירתיות בחדר הילדים, הוא אביזר מאוד חיוני עבורם ודרכו הילדים יכולים לתת ביטוי אישי על גבי הלוח אם זה ע"י תליית ציור, תמונה או כל דבר שהם רוצים לתלות עליו אשר גורם להם אושר, שמחה וסיפוק אישי. עבור ילדים גדולים יותר זה יכול לשמש לתליית מערכת השעות של בית ספר, לוח בחינות או לרשום תזכורות למשימות וחוגים שיש לו. אפשר לשים תמונה של הילד על הלוח וכך בעצם לתת את זה כמתנה אישית.

 

לוח שעם למטבח

המטבח הוא לב הבית, כל האקשן קורה שם. זה המקום שעושים בו הכי הרבה שימוש בפתקים, רשימת קניות, תאריכים חשובים שיש לזכור, חוגים, ימי הולדת, כולם עוברים דרך המטבח ורואים את הפתקים הכתובים שם. הוספת לוח שעם לשימוש במטבח בשביל תזכורות ואפילו לכתיבת מתכונים. בזמן ההתעסקות במטבח נזכרתם במוצר שעליכם לקנות, פשוט מוסיפים אותו לרשימת הקניות שלכם וכך לא תשכחו.

 

לוח שעם לכניסה לבית

אין אחד שנכנס ויוצא מפתח הבית ולא רואה את לוח השעם התלוי שם, הוא נמצא שם כדי להזכיר לנו דברים שלא נשכח, להשאיר הודעות חשובות ליושבי הבית, במיוחד לכל האנשים אשר עסוקים מאוד בחיי היום יום.

 

לוח שעם כלוח תמונות

ניתן לייצר קולאז' בלוח ע"י כמה תמונות ביחד וזה נותן פן עיצובי ומיוחד. תמונות משפחתיות, תמונות מחוויות שונות, מרגשות ואהובות שרוצים לזכור, תמונות זוגיות ואף תמונות של חיות המחמד שלנו ולהוסיף עיטורים שונים ומיוחדים שיתרמו יותר לעיצוב של הלוח, לקבלת פרטים נוספים אודות הלוחות, לחצו כאן:

https://www.shivoky.co.il/category/לוחות-שעם

יש מגוון רחב של אפשרויות שניתן לעשות עם לוחות השעם, השמיים הם הגבול והעיצובים הם רבים, הם מכניסים המון צבע לבית ולחיים ובעלות נמוכה ישדרגו לכם את הבית.

עבור לתוכן העמוד