חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: נעלי נוחות לחיים בריאים יותר

פינוקים למנהלים: נעלי נוחות לחיים בריאים יותר

האם נעל נוחות יכולה להיות גם אלגנטית ונשית? כיצד בוחרים נעל נוחות בצורה הטובה ביותר? היכן מומלץ לרכוש נעל נוחות? בואו לקרוא מספר טיפים מנעלי בקתת העור.

נעלי נוחות היו בעבר שם נרדף לנעלים שהטעם והיופי רחוקים מהן. אולם, במקביל למוניטין זה, בעשורים האחרונים יצרני הנעליים הבינו שנשים רוצות גם וגם – גם שיהיה להן נוח אבל גם שהנעל שלהן תהיה יפה ומחמיאה.

  • האם הם הצליחו לעשות זאת?

הצליחו בגדול. נעל נוחות היום יכולה להיות אפילו נעל עם עקב ובלבד שהיא מיוצרת בצורה הנכונה ומהחומרים הנכונים.

נעלי נוחות עם עקב

בעבר נעלי עקב היו שם נרדף לכאבי רגליים וגב אך היום מייצרים גם נעלים המוגדרות כנעלי נוחות לנשים עם עקב. זו יכולה להיות נעל פלטפורמה או נעל עקב עם עקב נמוך ותמיכה מקסימלית בכף הרגל ובסוליה, כיום נעלי הנוחות להן עקב יכולות לשמש גם ליום עבודה שלם מבלי להכאיב.

נעל נוחות לכאבי גב תחתון

אנשים רבים וביניהם גם נשים רבות, סובלים מכאבי גב תחתון.

כשאנו צועדים למעשה כל כובד הגוף מונח על כפות הרגליים שלנו. פעמים רבות, נעל שאינה תומכת בכף הרגל או מקשה על ההליכה הטבעית גורמת להתגברות כאבי הגב. במקרים כאלו נעל נוחות מחזירה את איכות החיים ומסייעת להילחם בכאבי הגב.  

נעלי הנוחות מתוכננות כך שהן תומכות בצורה מקסימלית ברגל ומסייעות לתחושת הליכה טבעית ויציבה עד כמה שאפשר. אי קבלת התמיכה מקרינה את כאבי הלחץ של כפות הרגליים ישירות לגב התחתון.

כיצד בוחרים נעליים באינטרנט?

  • הכללים המנחים של בחירת נעליים רגילות תקפים גם בבחירת נעלי נוחות אונליין.
  • חשוב לבחור נעל שצורתה מתאימה לרגל.
  • כל אדם בוגר מכיר את כף הרגל שלו ויודע לומר האם היא רחבה או צרה.
  • כל אישה יודעת האם הרגל שלה יודעת להתמודד עם עקבים ואם כן, עד לאיזה גובה.
  • חשוב לבחור נעל על פי טעם אישי ולבחור צבע אהוב שמתכתב עם הצבעים בארון הבגדים ולוודא את המידות המדויקות ובמידת הצורך להיעזר בטבלת מידות.
  • איפה קונים נעלי נוחות?

ישנם אתרים רבים המציעים לרכוש נעליים נוחות בנוחות – בלי לצאת מהבית.

חשוב לשים לב שמדובר באתר ותיק, מאובטח ובעל מבחר גדול של נעליים ולכל העונות. כמו כן, רצוי לשים לב לנושא מדיניות המשלוחים, מתי הם מגיעים וכמה הם עולים וכמובן האם ישנה אפשרות להחזיר את הנעליים ולהחליפם במידה ובמדידה הראשונית בבית הנעליים אינן מתאימות.

 

עבור לתוכן העמוד