חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דומינוס פיצה בפניה לקהל שוחר הבריאות

דומינוס פיצה בפניה לקהל שוחר הבריאות (הגדל)

דומינו'ס פיצה, רשת משלוחי הפיצה הגדולה והמובילה בישראל תשיק השבוע, לראשונה בתחום המזון המהיר ולראשונה ברשת דומינו'ס בכלל (בארץ ובעולם) פיצה מחיטה מלאה עבור קהל שוחרי הבריאות. בצק מחיטה מלאה כולל קמח המתקבל מטחינת גרעין החיטה  בשלמותו. מסיבה זו הוא עשיר בסיבים תזונתיים, בוויטמינים ובמינרלים, מספק פחמימות מורכבות ואנרגיה זמינה ומסייע בתחושת השובע. עם הכנסת הבצק החדש לתפריט דומינו'ס, לקוחות יוכלו לבחור את סוג הבצק המועדף עליהם לצורך הכנת הפיצה כבר בתחילת התהליך, אם מקמח לבן ואם מקמח מלא, ועליו יוכלו לבנות את הפיצה האישית שלהם.

 

יוסי אלבז, מנכ"ל דומינו'ס פיצה בישראל: "כרשת המובילה את תחום הפיצות בישראל, אנו שמים דגש על פנייה למרבית קהלי האוכלוסייה השונים. מאנשים השמים את הטעם והעונג מהאוכל במקום הראשון ועד לאלו שבנוסף לכך גם מתייחסים לנושא הבריאות כמרכיב החשוב. כמי שמייצרים חווית ארוחת ערב כיפית ואלטרנטיבית בקרב משפחות רבות, חשוב לנו לספק גם לאלו שאינם רואים בקמח לבן אלטרנטיבה. לכבוד האחרונים יצרנו פיצה המספקת גם את האיכות וגם את הערכים התזונתיים הגבוהים של קמח מלא לאחר תהליך ארוך של פיתוח מוצר עם לא מעט קבוצות מיקוד ומבחני טעימה בקרב קהלי היעד".

 

אלבז מתייחס גם להשקת הבצק החדש של הרשת בארץ: "אנו גאים שישראל משמשת כפיילוט בדיקה להכנסת השימוש בבצק מחיטה מלאה בכל הרשת העולמית. התחזקות הדרישה למזון הכולל קמח מחיטה מלאה בכל העולם יצרה התעניינות גדולה בפיצה זו משאר שווקי דומינו'ס בעולם, זאת עוד בטרם השקתה בישראל. אין לנו ספק שבמהרה היא תגיע לרבים משווקים אלו".

 

לרגל ההשקה תציע דומינו'ס פיצה עד ה- 23 למאי מבצע השקה יוצא דופן: כל המזמין פיצה מחיטה מלאה, יזכה ב- 40% הנחה לכל מוצר נוסף שיזמין מן התפריט (למעט גלידות ושתיה) באותה הזמנה. לאחר מבצע ההשקה מחירה של פיצה מחיטה מלאה יהיה זהה בדיוק למחיר של כל הפיצות הקלאסיות של דומינו'ס.

 

 

עבור לתוכן העמוד