חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

MIZUNO יאמץ את נבחרות ישראל בכדורעף

בימים אלו חודש, בפעם השלישית ברציפות, שיתוף הפעולה בין איגוד הכדורעף הישראלי לבין מותג הספורט היפני MIZUNO (מיזונו). במסגרת שיתוף הפעולה, יאמץ המותג MIZUNO בהסכם חסות, את כל נבחרות ישראל בכדור-עף: גברים, נשים ונוער.  שווי החסות נאמד בכ- 200,000 ₪ ופעילותו תתפרס על פני השנים  2014-2016.

 

המנהלת המקצועית של מותג MIZUNO בישראל, קרין שחר, מסרה: "אנו גאים ושמחים, להמשיך את מתן החסות לאיגוד הכדורעף ולנבחרות ישראל גברים ונשים וכן לנבחרת הנוער–דור העתיד של ספורטאי ישראל בכלל והכדורעף בפרט".

 

עוד הוסיפה קרין: "חברת MIZUNO העולמית נותנת את חסותה לנבחרות בולטות בעולם הכדורעף, ביניהן כאלו שלקחו חלק במשחקי האולימפיאדה האחרונים כמו רוסיה, ארה"ב ויפן וכן נבחרות מובילות כמו צרפת, קנדה והולנד. מתן החסות לאיגוד הכדורעף הישראלי ממשיך את קו המותג בעולם, במתן חסויות לנבחרות מובילות".

 

מנכ"ל איגוד הכדורעף יניב נוימן, מסר כי: "איגוד הכדורעף בישראל שמח מאוד על ההתקשרות עם חברה ותיקה ומובילה, בעלת מוניטין עולמי כחברת MIZUNO. אנו רואים בתמיכתה של חברת MIZUNO 3 שנים ברציפות בנבחרות הנשים, הגברים והנוער, הבעת אמון בכדורעף הישראלי".

 

עבור לתוכן העמוד