חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Oz Branding הישראלית מתחברת לרשת מיתוג גלובלית

חברת המיתוג הישראלית OZ Branding מצטרפת ל-3E – רשת גלובלית של 31 חברות מיתוג ותקשורת שיווקית מכל רחבי העולם.

OZ Branding מומחית באסטרטגיות מיתוג ובבניית מותגים, במיוחד עבור חברות תעשייתיות (B2B) הפועלות בשווקים הגלובליים. בין לקוחותיה, חברות ישראליות גדולות הפועלות ברחבי העולם ובהן  Maytronics, Coatings Hanita,  Afimilk,  Amiad, Elcam-Medical ועוד.

החברה בבעלות אורית עוז מונה צוות של 25 מקצועני מיתוג, ופועלת כבר 17 שנים, בבניית מותגים גלובליים. ייחודה בהובלת תהליכים חוצי יבשות הכוללים אסטרטגיה להטמעת המותג החוצה כלפי השוק, ובמקביל, הטמעת המותג פנימה באמצעות תהליכים ארגוניים של רתימת העובדים לחברה ולערכיה, יצירת מחויבות וחיבור רגשי.

"אנו בונים ומפתחים מותג גלובלי זכיר וייחודי עבור חברות ישראליות הנכנסות לראשונה לשוק העולמי, ועבור חברות המרחיבות את נוכחותן בו" מסבירה אורית עוז, מייסדת ובעלת החברה. "לדוגמא, אחד הצמתים המשמעותיים בחברות הוא רכישה ומיזוג של פעילות בחו"ל. במהלך השנים צברנו מומחיות בבנייה ובפיתוח מותגים לחברות שעברו תהליכים כאלו. באמצעות הובלת תהליך כלל ארגוני, מגבשים זהות חדשה ומותג חדש המבטא את הערכים והחוזקות של שתי חברות (הרוכשת והנרכשת) לחברה אחת ממוזגת".

 E3 הינה רשת גלובלית של 31 חברות למיתוג ותקשורת שיווקית מכל רחבי העולם.

הפריסה הגיאוגרפית הרחבה של 3E מאפשרת לחברות ברשת גישה למקורות מקצועיים בכל שווקי היעד של לקוחותיהן.

 "אנחנו נרגשים וגאים להצטרף לרשת 3E. הכניסה לתוך רשת גלובלית, היה רק עניין של זמן", מסבירה אורית עוז. "כעת, כחלק מהיותנו חברים ונציגים בלעדיים של הרשת בישראל,  נוכל לסייע הן לחברות ישראליות להתאים את עצמן טוב יותר לשווקים הגלובליים בהם הן פועלות והן ללקוחות הגבלובליים של רשת E3 למתג את עצמם בישראל תוך הטמעה לוקאלית של המותג הגלובלי. הידע והניסיון המקצועי הנרחב של החברות ב- E3 מאפשרים לנו לקיים שיתופי פעולה גלובליים תוך הבנה מעמיקה של שווקים ספציפיים ובתחומי תוכן מגוונים. בצורה זו, נסייע ללקוחותינו לגדול ולצמוח הן במודעות בשוק והן במכירות בשווקים גיאוגרפיים שונים, זאת באופן פשוט, אפקטיבי ואחיד".

 

 

עבור לתוכן העמוד