חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ארגון LGBTech העניק את פרסי שותפי הקשת

הזוכים בפרס שותפי הקשת. צילום: נעה מגר

יום ג' ה- 30 ביוני, התקיים אירוע הענקת פרס שותפי הקשת 2020 -   Rainbow Ally Award   במעון שגריר בריטניה במסגרת קבלת פנים רשמית לציון חודש הגאווה.

 

זו השנה הראשונה בה מוענק הפרס ע"י   LGBTech , ארגון חברתי שמקדם גיוון והכללה של להט"ב בתעסוקה. האות מוענק לחברות כהכרה על הצעדים האקטיביים שהן נוקטות בכדי ליצור תרבות ארגונית מכלילה כלפי להט"ב, לאורך כל השנה ולא רק בחודש הגאווה.

 

LGBTech מייחסת חשיבות לעבודה עם מעסיקים וארגונים ישראליים- כאלו שהוקמו ע"י ישראלים וישראליות שצמחו מתוך החברה הישראלית וחיים את האתגרים המאפיינים את ריבוי הזהויות בישראל. הסיבה לכך נעוצה בצורך ליצור מודלים לחיקוי עבור מעסיקים אחרים ובתעשיות נוספות בהן הכללת להט"ב זקוקה להנעה קדימה.

השגרירות הבריטית גאה לתמוך בקהילה הגאה בכלל ובמטרות של   LGBTech   ומשתפת עם הארגון פעולה מזה מספר שנים.  האירוע כלל גם שיחה כנה פתוחה (באמצעות זום) בין סגן השגריר הבריטי מארק פאוור ושגרירת בריטניה באו"ם, הגברת קארן פירס הידועה בתמיכתה בקהילה הלהט"בית ויצירת סביבת עבודה תומכת בארגונים בין לאומיים.

על פי סקר שערך הארגון בנובמבר 2019 30% מלהט"ב חווים אפליה במקום העבודה על רקע זהות או נטייה מינית.  ב-85% מהמקרים מדובר באפליה   שניתן למנוע אותה- הומור מבזה, אמירות פוגעניות ושיח בוטה.

 

החברות הזוכות בפרס הן


 

Natural Intelligence
Optibus
Micro Focus
עבור לתוכן העמוד