חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סיבוס יוצאת בשיתוף פעולה בלעדי עם עמותת Vegan Friendly

קרן וייזמן (הגדל)

חברת סיבוס, החלה לסמן באפליקציית ובאתר סיבוס, את המסעדות והרשתות שחברות בעמותת "Vegan Friendly", עמותה הפועלת לקידום ולשיפור אורח חיים טבעוני בישראל ומעניקה תו "Vegan Friendly" לבתי עסק העומדים בקריטריונים שקבעה. המסעדות והרשתות בעלות תו התקן יסומנו באתר ובאפליקציית סיבוס באמצעות לוגו העמותה. הדגש בקריטריונים לקבלת התו לעסקים בתחום המזון הוא היצע של מנות טבעוניות בקטגוריות השונות המוצעות בתפריט.

 

לדברי קרן וייזמן, סמנכ"ל שיווק בחברת סיבוס: "המודעות לאורח חיים, בריא ומאוזן והצורך הגובר בזמינות מזון טבעוני הוליד את שיתוף הפעולה עם Vegan Friendly, המנגיש מגוון רחב של אופציות טבעוניות עבור קהל לקוחותינו. יוזמה זו מצטרפת למהלך מתמשך ונרחב שלנו בפרסונליזציה של הליך הזמנת משלוח ו TAKE AWAY ובאפשרות לסנן מנות המתאימות לאורח החיים של כל משתמש". 

 

לדברי עמרי פז, מנכ"ל עמותת :Vegan Friendly " עמותת ויגן פרנדלי, שמה לה למטרה לקדם ולהנגיש אורח חיים טבעוני בישראל ומברכת על שיתוף הפעולה עם סיבוס. סימון מנות טבעוניות באינדקס המסעדות הנרחב של חברת סיבוס, תאפשר לאלפי ישראלים שבחרו  באורח חיים טבעוני ליהנות ממגוון מנות ומסעדות ללא חשש. העמותה גאה לסמן בתו מעל 1500 מסעדות, גלידריות, פיצריות ועוד עסקים בתחום המזון, וכעת שיתוף הפעולה מהווה מבחינתנו צעד משמעותי בגיוס בתי עסק נוספים שיוסיפו וינגישו אופציות טבעוניות.

עבור לתוכן העמוד