חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רוצים שאנשי עסקים יגיעו לכנס שלכם? אל תזמינו פוליטיקאים

רוצים שאנשי עסקים יגיעו לכנס שלכם? אל תזמינו פוליטיקאים. כך עולה מסקר שערכה חברת  Chance2Meet המפעילה מערכת המתאמת מראש פגישות לאנשי עסקים בכנסים וועידות.

 

מנתוני הסקר, שבוצע ע"י Profit Group בקרב 234 אנשי עסקים במשק, עולה כי רק 2.3% מקרב אנשי העסקים המגיעים לכנסים מקצועיים וועידות היו רוצים לשמוע הרצאה או נאום של פוליטיקאי. זאת לעומת 43% מהנשאלים שהיו מעדיפים לשמוע הרצאה של איש עסקים בכיר ו- 13% שמעדיפים דווקא הרצאה של מרצה מחו"ל.

 

 נתון בולט נוסף בסקר הוא שכ-35% מאנשי העסקים שמגיעים לכנסים עושים זאת אך ורק בכדי לפגוש קולגות (מינגלינג), ללא עניין מיוחד בכנס או הועידה. 54% מהם מגיעים לכנס ע"מ להתעדכן  במידע חדש.

 

בממוצע, איש העסקים הישראלי מקבל כ-40 הזמנות לכנסים וועידות במהלך השנה. מהסקר עולה שכ- 96% מאנשי העסקים נוהגים להגיע לפחות לכנס מקצועי אחד במהלך השנה.

 

הבחירה לאיזה כנס ללכת ולאיזה לא, מאוד ברורה לאיש העסקים. כ-89% בוחרים ללכת לפי נושא הכנס. ההחלטה של שאר הנשאלים האם להגיע לכנס תלויה בעלות הכנס, מארגני הכנס, רשימת המרצים או לפי מקומו הגיאוגרפי של הכנס.

 

שאלה נוספת שעלתה בסקר שערכה חברת Chance2Meet היא מתי עדיף לקיים את הכנס: בשעות העבודה או אחר הצהריים? מהנתונים עולה כי: 76% מאנשי העסקים רוצים שהכנסים יערכו בבקרים. כנראה שגם אנשי עסקים שנחשבים לאנשים שעובדים שעות מטורפות, רוצים לפעמים לברוח קצת מהמשרד ולפגוש חברים באמצע היום. 

מאמרים נוספים בנושא

עבור לתוכן העמוד