חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כוכבת מלחמת המינים תשמש פרזנטורית סקופ

כוכבת מלחמת המינים תשמש פרזנטורית סקופ

אלה קוריסה,  בת ה- 5 וחצי מבאר שבע, כוכבת תוכנית הטלוויזיה מלחמת המינים, נבחרה לשמש כפרזנטורית של נעלי מותג נעלי הילדים של רשת SCOOP.   במסגרת החוזה  תככב קוריסה בקמפיין  סתיו- חורף 2015-16. 

אלה קוריסה, החלה את דרכה המקצועית בין כותלי הרשת, בערוצי היוטיוב , כשסרטונים שלה גרפו אלפי צפיות תחת הביטוי המוכר "ברמות של כלה". לאחר שזכתה לאהדה ציבורית בכל רחבי הארץ, הסרטון זכה לחשיפה טלוויזיונית בתוכנית "צינור לילה" ומאז כל השאר היסטוריה.

בימים אלה היא נמצאת על סט הצילומים של התוכנית "מלחמת המינים " המשודרת בערוץ 2 בערב שישי. אלה נתפסת כמי שגונבת מכולם את תשומת הלב.


הקמפיין בכיכובה של אלה קוריסה לרשת נעלי SCOOP יעלה במהלך חודש ספטמבר, עם השקת קולקציית סתיו חורף 2015-16. הקמפיין יכלול תשדירי טלוויזיה, שלטי חוצות, קטלוג, מודעות במגזינים, קמפיין אינטרנט ופרסום בנקודות המכירה.

לדברי רוני אינסאנז, מבעלי רשת SCOOP : "אנו שמחים לצרף את אלה קוריסה למשפחת SCOOP ולשמש לה במה נוספת כפרזנטורית מותג אופנה מוביל.  אנו בטוחים שהחיבור עם אלה יורגש היטב בקמפיינים בהם היא תככב ותחזק את הדגשים של רשת SCOOP: מובילות אופנתית ובולטות בנוף ההנעלה בישראל ".

מאמרים נוספים בנושא פרסום ופרסום באינטרנט

עבור לתוכן העמוד