חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נבחרת הבכירים 'טאף מאדר למען גדולים מהחיים' מסמנת יעד תרומות: 2.5 מיליון ₪

חברי הנבחרת בגן החלומות – צילום גילי חנוך (הגדל)
חברי הנבחרת בגן החלומות – צילום גילי חנוך

בישראל פועלות כמה קבוצות ספורט שרצות ומתאמנות למען מגוון מטרות חשובות, אך לא הרבה קבוצות כאלו יכולות לומר כי גייסו עד כה לא פחות מ- 7 מיליון ₪ למען ילדים חולי סרטן והיד עוד נטויה.


כ- 50 חברי נבחרת "טאף מאדר למען גדולים מהחיים ע"ש שלמה טירן", רובם מנהלים בכירים במגוון ענפי המשק, נפגשו על מנת להציג את הנבחרת השביעית ואת קמפיין 2022 למען גדולים מהחיים. במהלך החודשים הקרובים יתאמנו חברי הנבחרת לקראת אתגר Tough Mudder – מירוץ המכשולים הקשה בעולם שייערך בסקוטלנד ולצד זאת יגייסו תרומות וחסויות שמטרתם הקמת גני חלומות – גני ילדים חינוכיים וטיפוליים המותאמים לילדים החולים או מחלימים מסרטן, שאינם יכולים ללכת לגן רגיל. לאחר שנחנך גן חלומות בשנה שעברה בב"ש בהשקעה של כ- 10 מיליון ₪, כעת יוקדשו התרומות להקמת גן חלומות חדש בירושלים.


לאחר שבשנה שעברה גוייסו לא פחות מ- 2.7 מיליון ₪ ובסה"כ למעלה מ- 7 מיליון ₪ ב- 6 שנות פעילות הנבחרת. השנה הוצב יעד של 2.5 מיליון ₪, עם שאיפה לעבור את היעד. את הנבחרת מלווה קבוצת "אנשים ומחשבים", אשר בין היתר מפיקה את המסע של הנבחרת לאתגר Tough Mudder.


במפגש שנערך בגן החלומות הראשון בכפר אז"ר, נערכה היכרות בין חברי הנבחרת הותיקים והחדשים. לאחר מכן סקר ליאור שמואלי, מנכ"ל גדולים מהחיים את פעילות העמותה בשנה האחרונה והתכניות לשנים הבאות וכן את חלקה החשוב של נבחרת טאף מאדר למען גדולים מהחיים עבור העמותה, הילדים והמשפחות.

עבור לתוכן העמוד