חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סקר המבחן של המדינה: ג'ון ברייס נבחר כבית ספר המוביל למקצועות המחשב

ג'ון ברייס הדרכה, מחטיבת ההדרכה של מטריקס, נבחרה זאת הפעם השישית ברציפות במקום הראשון של 'המבחן של המדינה' בקטגוריית בתי ספר ללימודי מחשבים.
 
בסקר, שנערך על ידי מכון גיאוקרטוגרפיה ומכון המחקר פאנלס עבור "המבחן של המדינה", 58% מבעלי הדעה בחרו בג'ון ברייס הדרכה במקום הראשון כבית הספר הטוב והמקצועי ביותר, וזאת בפער סטטיסטי ניכר מול שאר בתי הספר ללימודי מחשבים שנבדקו.
 
ג'ון ברייס הדרכה הינה מרכז ההדרכה המוביל והגדול בישראל בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיות המידע.  מידי שנה ג'ון ברייס הדרכה מכשירה אלפי בוגרים במגוון רחב של קורסים ומסלולי הכשרה מקצועית בתחומי ה- IT, הייטק, הנדסה, פיתוח תוכנה וחומרה, תקשורת, אבטחת מידע, רשתות, Unix, Linux, אינטרנט, גרפיקה, שיווק באינטרנט ועוד.

לדברי מוטי חדד , מנהל ג'ון ברייס הדרכה, "תוצאות הסקר הן עוד הוכחה למחויבות הרבה שלנו כלפי התלמידים ולדגש שאנו שמים על איכות הקורסים שאנו מעבירים, על התאמתם לשוק העבודה, על סגל המרצים ועל תשתית ההדרכה הכוללת את מעבדות המחשבים וחומרי הלימוד".

חדד מוסיף כי "בוגרי הקורסים שלנו, שמשתלבים בהצלחה בשוק העבודה במגוון רחב של תפקידים וחברות הם השגרירים הטובים ביותר של ההצלחה שלנו, וגם השנה ובשנים הבאות נמשיך להשקיע את מירב המשאבים כדי להוביל בתחום ולאפשר לבוגרינו למצוא את הדרך המהירה ביותר להשתלבות בשוק העבודה במקצועות מרתקים ומשתלמים בחזית ההייטק והטכנולוגיה"

מאמרים נוספים בנושא יחסי ציבור, תקשורת ודוברות

עבור לתוכן העמוד