חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

MEGA MEDIA מעלה את הקיר הראשון במרכז העיר גבעתיים

MEGA MEDIA מעלה את הקיר הראשון במרכז העיר גבעתיים (הגדל)

ביום רביעי העלתה חברת MEGA MEDIA – פרסום חוצות קיר חדש ויחיד בעיר גבעתיים, ברחוב כצנלסון 113 הממוקם בקטע המחבר בין רחוב ביאליק ר"ג וכצנלסון בגבעתיים. הקיר ממוקם בצומת של הסביח הכי ידוע בארץ "הסביח של עובד". המראה החדש של הבניין ילווה את תושבי גבעתיים ועוברי האורח בשנים הבאות.

הזיכיון לשלט הפרסום הענק ניתן לחברת "MEGA MEDIA - פרסום חוצות", עלות הזיכיון לשנה 100,000 ₪ .

שלט הפרסום שהוצב מכסה קיר מזרחי של הבניין. השלט חשוף לשלושה כיווני נסיעה – צפון, מזרח ומערב. כל העוברים באזור מכל כיוון יחשפו לפרסום שיוצב על הקיר. יתרון נוסף ומשמעותי של קיר הפרסום הוא בכך שהוא היחיד הממוקם במרכז גבעתיים ולכן יקבל את מלוא תשומת הלב של הנהגים והולכי הרגל הרבים העוברים מדי יום בצומת המדוברת. 
 

הלקוח הראשון שעלה על הקיר הוא דנקנר, מקבוצת דלק נדל"ן, המציגים את פרויקט צמרת דנקנר תחת הכותרת "המשפחה שלכם מוזמנת להתאהב".

לדברי מנכ"ל "MEGA MEDIA" דני מולדבסקי החברה ממשיכה באסטרטגיה של מתן יכולת למפרסם לחזק את המותג שלו ברוב הערים הגדולות בישראל. בהצבת שלט הפרסום החדש הפריסה שלנו מגיעה לשבע ערים : תל אביב, חיפה, ראשון לציון, אשדוד, ירושלים, נתניה, גבעתיים, ובקרוב תהיה השקה של קיר נוסף במרכז.

עוד מוסיף מולדבסקי כי ישנה מגמת עליה ברורה בתקציבים המופנים, ע"י המפרסמים לחיזוק הפריפריה דבר שמגדיל את החשיפה והמכירות באופן משמעותי.

המיקום המדובר הוא אסטרטגי ביותר עבור המפרסם, מאחר והצומת מחברת בין ר"ג, בני ברק וגבעתיים, ומי שמכיר את האזור מודע לכמות הנוסעים והולכי הרגל העוברים שם מדי יום.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד