חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קקטוס 2010: יותר שופטים ממגוון תחומי הקראיטיב

הנהלת איגוד חברות הפרסום, קיבלה את המלצות ועדת הקקטוס ובתחרות קקטוס 2010, יורחב פאנל השופטים ויעמוד על 60 שופטים. במתכונת החדשה שקיבלה את מירב התמיכה מועדת הקקטוס, יכלול חבר השופטים בתחרות, 24 מנהלי קראיטיב ממשרדי הפרסום ובנוסף 36 אנשי מקצוע מתחומי הקראיטיב והפרסום, מתעשיית האינטרנט, הטלויזיה ומהאקדמיה.

 

אנשי המקצוע שיצטרפו לחבר השופטים בתחרות, יבחרו ע"י ועדה מיוחדת של האיגוד ועפ"י קריטריונים קפדניים של נסיון והשכלה בתחומי הקראיטיב והפרסום. מטרת המהלך היא להרחיב את היריעה ואת קשת אנשי המקצוע השופטים את העבודות על בסיס מקצועי ובלתי תלוי.

 

לדברי יגאל שמיר יו"ר התחרות: "איכות השיפוט בתחרות היא הגורם המכריע בהצלחת הקקטוס. אחרי שבפעם הקודמת התקשו בכירי הקריאייטיב בארץ לשפוט את עצמם, ניסינו השנה להרחיב את מעגל השופטים אבל לשמור על האוריינטציה הקריאטיבית שלו. ברור לי שהקקטוס מעולם לא נהנה ולעולם לא יהנה מקונצנזוס מוחלט, אבל חשוב לנו לנסות בכל זאת למצוא פתרון שיביא כבוד לקריאייטיב שלנו ולאנשים שיוצרים אותו."

 

תחרות הקקטוס בשנת 2010 תורחב למתכונת פסטיבל פרסום בין יומיים, אשר במהלכם יתקיימו דיונים מקצועיים בנושאי פרסום וקראייטיב ופאנלים מקצועיים, יופיעו אנשי מקצוע מחו"ל וידברו על הבעיות הבוערות בתחום הפרסום והקראיטיב, יערכו הקרנות של הפיינליסטים ויוענקו הפרסים במהלך ימי הפסטיבל.

 

בשנה הבאה גם תיפתח קטגוריית "יאנג קראיטיב" לעבודות סטודנטים בה יוענקו פרסים לעבודות מצטיינות של סטונדנטים לפרסום.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד