חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ויסוצקי שומרת על המשקל

ויסוצקי יוצאת בשיתוף פעולה אסטרטגי עם שומרי משקל, ובמסגרתו יעדכנו במפגשים של שומרי משקל אודות התועלות הבריאותיות של התה הירוק ויסבירו כיצד שתיית תה ירוק לאחר ארוחה, במסגרת דיאטה מאוזנת יכולה לתמוך בתהליך הירידה במשקל.

שיתוף הפעולה עם שומרי משקל, יכלול יצירת התנסות בטעמי התה הירוק החדשים של ויסוצקי , לכל לקוחות שומרי משקל.

 

שיתוף הפעולה מבוסס על מחקרים המראים כי לשילוב תה ירוק בתפריט הדיאטה יש תועלת בריאותית וכי הוא עשוי לזרז את תהליך שריפת השומנים ולתרום לתהליך ההרזיה . בסין וביפן נוהגים לשתות תה ירוק בסיום הארוחה, כחלק בלתי נפרד מהשמירה על הגוף ועל הבריאות.  

 

לדברי שרון הראל, סמנכ"לית שיווק ויסוצקי:  "שיתוף הפעולה וההתחברות לשומרי משקל, הנתפסת כחדשנית ומובילה בתחומי הדיאטה ואורח  החיים הבריא, תואמת את המיקוד האסטרטגי של ויסוצקי – להביא לקהל הישראלי את המידע המדעי הרב הקיים בעולם בדבר התועלות הבריאותיות של התה הירוק ולתת לו כלים נוספים, שניתן לשלב בתהליכי דיאטה מאוזנת" .

 

לדברי כרמית ספרא, דיאטנית שומרי משקל: " במסגרת דיאטה הרבה פעמים מתרכזים במזון ופחות שמים לב לעניין השתייה. יש חשיבות גדולה להרבות בשתייה במיוחד בזמן דיאטה. התה הירוק נותן פיתרון טוב  למשקה ללא קלוריות והוא תוספת טובה ומומלצת לתפריט הדיאטה. "

"תה ירוק ממותק, או בתוספת ממתיק מלאכותי, שווה לאפס נקודות בשיטת שומרי משקל". מוסיפה ספרא.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד