חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Beko מאריכה את חוזה החסות עם מועדון הכדורגל ברצלונה

Beko מאריכה את חוזה החסות עם מועדון הכדורגל ברצלונה

חברת Beko, בעלת מותג מוצרי החשמל הביתיים, המוביל באירופה, הכריזה  על הארכת חוזה החסות שלה עם מועדון הכדורגל ברצלונה, אשר יכלול מספר יוזמות משותפות במהלך שלוש העונות הבאות.

 

העסקה החדשה נחשפה במסיבת עיתונאים משותפת באודיטוריום קאמפ נואו. העסקה החדשה מבססת את Beko בתור שותפה ראשית ומעניקה לה את התואר של שותפת האימונים הרשמית של ברצלונה, וכן תמשיך לשמש כחברת מכשירי החשמל הביתיים המועדפת על מועדון הכדורגל ברצלונה.

 

סגן היו"ר של  Beko, אלי י. קוץ' (Ali Y. KoV), אמר: "אנו שמחים להרחיב את מערכת היחסים שלנו עם מועדון הכדורגל ברצלונה, אחת מקבוצות הכדורגל הגדולות בעולם. Beko, כמו מועדון הכדורגל ברצלונה, ידוע בזכות היסטוריית רבת השנים של סטנדרטים גבוהים ורצון לשפר ולחדש. לא רק זאת, אנו מאמינים שלספורט יש יכולת מדהימה לחבר בין אנשים באמצעות ערכים משותפים, עבודה משותפת, רוח צוות ואתגר להשתפר מידי יום. לכן אנו גאים שמועדון ברצלונה עומד לצדנו, בעודנו פועלים להתרחב בעולם ולהצליח בשנים הבאות.

 

Beko פועלת  למינוף המודעות למותג שלה באמצעות קהל האוהדים של ברצלונה אשר מונה כ-300 מיליון איש. המותג גם זכה להיות אחד משלושת נותני החסות המובילים ב-13 מדינות ובעיקר במדינות מזרח אירופה, בהן המודעות לחסות גבוהה ביותר. מאז תחילת העונה של 2014-2015, העונה שבה החלה החסות של Beko, החברה חתרה לצמיחה עקבית בספרד והפכה לאחד משלושת המותגים המובילים בשוק.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד