חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

JCDecaux חתמה על הסכם פרסום חוצות בתחנות הרכבת הקלה בירושלים

JCDecaux חתמה על הסכם פרסום חוצות בתחנות הרכבת הקלה בירושלים

JCDecaux ישראל שמחה להודיע ​​כי חתמה על חוזה לפרסום חוצות בעיר ירושלים, על מתקני ריהוט רחוב בתחנות הרכבת הקלה ועל פרסום בקרונות הרכבת. ההסכם הינו לתקופה של 5 שנים עם תקופת הארכה של שנתיים, החל מיום 1/5/2018.

קו הרכבת הקלה בירושלים משתרע על פני 14 ק"מ לאורך תוואי הצירים המרכזיים של העיר, עם 23 תחנות וכ -160 אלף נוסעים מידי יום.

הסכם הזיכיון נחתם עם חברת סיטיפס (Citypass), זכיינית הרכבת הקלה בירושלים והוא מעניק ל-JCDecaux  את זכות הפרסום הבלעדית בתוואי זה על גבי מתקני מפה ובהם 144 פני פרסום בגודל פוסטר (2 מ"ר) עם חשיפה למאות אלפי נוסעים, הולכי רגל וכלי רכב לאורך המסלול.

ההסכם מתווסף לשני ההסכמים הקיימים שלJCDecaux  לפרסום במתקני ריהוט הרחוב בתל אביב-יפו (מאז 2008) וברמת גן (מאז 2014).

ירון רביד, מנכ"ל סיטיפס הרכבת הקלה בירושלים: "אנו מברכים על חתימת ההסכם ושמחים על התחלת שיתוף הפעולה עם JCDecaux  ישראל. אנו מאמינים מאוד באפקטיביות הגדולה של הפרסום לאורך קו הרכבת וסמוכים ובטוחים כי השירות הגבוה והיכולות המקצועיות שמציגים JCDecaux, יהיו לרווחת משתמשי הרכבת הקלה ותושבי ירושלים שיזכו לפרסום איכותי, נקי ומתוחזק ברמה גבוהה כיאה לעיר הבירה".

פיליפ רו, מנכ"ל JCDecaux ישראל: "אנו מרוצים מההסכם שנחתם עם חברת סיטיפס אשר יאפשר לנו לספק ללקוחותינו חוויה ייחודית ואיכותית גם בירושלים, ואין לנו ספק כי הרחבת הפעילות מעבר לגוש דן היא צעד חשוב וקריטי בהתפתחות נוספת של JCDecaux בישראל".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד