חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אגם רודברג תוביל את קמפיין איב רושה

אגם רודברג תוביל את קמפיין איב רושה

 

YVES ROCHER - מותג הקוסמטיקה והטיפוח הבוטני המוביל מצרפת, בחר בשחקנית אגם רודברג לפרזנטורית הראשונה של המותג. רודברג תוביל את הקמפיין החדש בישראל, תחת קונספט ייחודי שפותח בישראל ויחשוף את סודות הטיפוח בפני נשות ישראל. 

 

רודברג נבחרה לפרזנטורית הראשונה של המותג מאז הושק בשנת 1959, כחלק מפעילות בינלאומית של החברה, במסגרתו נבחרה ישראל למדינה הראשונה שתקדם את קמפיין הפיילוט החדש בעזרת פרזנטורית. עד היום נהגה החברה לקדם את ההשקות והקמפיינים השונים עם מוצריה בלבד, בשיווק מפה לאוזן.

 

רודברג נבחרה מבין עשרות מתמודדות, בזכות היותה דמות אהובה, מוכשרת, בעלת עולם ערכים מתאים למותג ובשל החוזק שלה ברשתות החברתיות. אגם משתתפת בשנים האחרונות בשלל פרויקטים גדולים ואיכותיים, בסדרות הטלוויזיה המצליחות "מתים לרגע" ו"פצועים בראש", בהצגות בתיאטרון בית לסין "מלך הכלבים", "הוא לך בשדות", "אילוף הסוררת" ועוד.

 

הקמפיין יקדם את מותג איב רושה בישראל ויצולם בקונספט ייחודי במסגרתו תחשוף אגם את סודות הקוסמטיקה הצרפתיים וסודות הטיפוח הבוטניים בפני נשות ישראל.

הקמפיין יעלה בטלוויזיה, במדיות הדיגיטליות וכן בשילוט חוצות בפריסה ארצית.

 

המותג איב רושה, אשר הושק בישראל לפני כשלוש שנים, 16 סניפים בפריסה ארצית, פתח ארבע חנויות חדשות בקניון רננים ברעננה, קניון מלחה בירושלים, קניון עיר ימים בנתניה ובקניון מול הים בחדרה, הפועלות במקביל לחנות האונליין המקוונת של המותג.

 

לדברי בריס רושה בעלים ומנכ"ל קבוצתYves Rocher : "התשוקה המתמדת להתמזג עם העולם הבוטני ולחיות בהרמוניה עם הסביבה, כפי שעושה כל עץ וצמח מדרך הטבע, היא זו העומדת בבסיס פעילותנו, ב-YVES ROCHER. חזון זה, המוקדש ליופי הנשי, ואשר הביא להקמתה של החברה ב- La Gacilly  שבצרפת, מנחה אותנו בכל יום, בכל מקום שאנו מגיעים אליו, ומיושם במוצרי הטיפוח הבוטניים שלנו".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד